Skip to main content

Moteris netrukus turėjo gimdyti, tačiau staiga atsistojo ir išbėgo iš palatos. Visi apstulbo pamatę, ką prieš tai nusprendė padaryti nėščioji

Kiekvienas esame susidūrę su pačiais įvairiausiais gydytojais. Gydytojo profesija – tai amatas, o pats gydytojas – tai žmogus su savo individualia asmenybe, principais, privalumais ir trūkumais. Todėl bendrai kalbėti apie gydytoją yra sunku, kol neįsitikinai, koks jis yra žmogus ir koks profesionalas. Vienai mamai, pasiruošusiai gimdyti savo ketvirtą vaiką, teko puiki proga įsitikinti, kad jos pasirinktoje ligoninėje dirba tik labiausiai savo darbui atsidavę žmonės.

Reklama

Gydytoja akušerė Amanda Hess yra labai gerbiama savo kolegų ir pacientų. Tai profesionalė, kuri dirba tiek, kiek maksimaliai leidžia jos fizinės jėgos. Neseniai teko įsitikinti, kad ši frazė yra reali net tiesiogine ta žodžio prasme. Gydytoja Amanda buvo pati nėščia, ji laukėsi savo antrojo vaiko. Moteris buvo pajėgi dirbti net iki paskutinės dienos prieš savo gimdymą.

Ji jautėsi gerai, todėl sutiko dirbti paskutinę darbo dieną, kaip įprasta. Kitą dieną prasidėjo jos pačios gimdymas, todėl Amanda buvo jau nebe gydytoja, o pacientė toje pačioje ligoninėje. Tačiau vidury savo sąrėmių, kai moteris gulėjo palatoje, ji iš kitų seselių išgirdo, kad jos ne kartą matyta nėštukė tuo pačiu metu gimdė, vyko kažkokios komplikacijos, o besikeičiant pamainoms, akušeris buvo dar tik pakeliui į ligoninę.

Reklama

Daug galvoti laiko nebuvo, tad Amanda pajuto profesionalų instinktą bėgti ir padėti. Halliday Johnson tai buvo ketvirtasis vaikas, tačiau netikėtumai ją labai sutrikdė ir sukėlė labai daug streso. Gimdyvės mažylis turėjo tučtuojau būti priimtas, nes krito jo gyvybiniai rodikliai. Gydytoja Amanda kuo skubiau ant savo šlepečių užsimovė specialias apsaugas, užsidėjo sterilius marškinius iš priekio ir iš nugaros (ji pati vilkėjo jau gimdymui paruoštą chalatą) ir užsidėjusi kitas apsaugines priemones ji nuskubėjo į tame pačiame koridoriuje gimdžiusią Halliday.

Reklama

Ji tikrai buvo gydytojo režime“ – sakė Halliday Johnson. „Mano vyras pastebėjo, kad ji nedėvi įprastos gydytojo aprangos, o vilkėjo ligoninės chalatą, bet aš to nepastebėjau, nes buvau ant gimdymo stalo. Ten buvau savo pasaulyje“. Akušerė sakė žinojusi, kad dirbs iki paskutinės dienos, tačiau nemanė, kad teks dirbti iki paskutinės sekundės.

Padėjusi Halliday pagimdyti savo mažylį, Amanda grįžo į savo palatą, kai tarp sąrėmių jau buvo vos poros minučių tarpas. Vėliau Halliday Johnson per susidomėjusius žurnalistus gydytojai perdavė didžiausią padėką dėl jos pasiaukojančio darbo.

Reklama

„Ji tikrai nusipelno atostogų“ – sakė jau keturių vaikų mama Halliday. „Aš labai vertinu tai, ką ji padarė dėl mano šeimos. Jos veiksmai tą dieną daug ką pasako apie tai, kas ji yra kaip moteris, mama ir gydytoja. Tai leidžia jaustis geriau, nes supranti, kad atneši naują gyvybę į pasaulį, kuriame yra tokių nepakartojamų moterų“.

Reklama

Pati akušerė teigė, kad kitų moterų gimdymo procedūros yra kur kas jai suprantamesnės, nei pačios. Be abejonės, ji tikrai kaip profesionalė juto, ką gali padaryti ir kam turi laiko. Tačiau jos pasiryžimas tokioje situacijoje išlikti atsidavusia savo profesijai yra labai pagirtinas. Tikrai retas žmogus ir net retas gydytojas, pats būdamas pacientu, šoks padėti kitiems žmonėms….

Reklama