Skip to main content

Traukinio keleiviai baiminosi neadekvačiai besielgiančio vyro, tačiau po akimirkos visi apstulbo pamatę, ką padarė viena 70-metė moteris

Vaikinas keliavo traukiniu į Vankuverį (Kanada), kai pastebėjo neeilinę situaciją. Jaunuolis bijojo padaryti to įvykio nuotrauką, tačiau suprato, kad tą akimirką jis ir kiti keleiviai buvo puikiausio žmogiškumo pavyzdžio liudininkais.

Reklama

Vaikinas, vardu Ehab Taha, kaip ir kiti to paties traukinio vagono keleiviai, iš karto pastebėjo vyrą, kuris įlipęs į traukinį pradėjo elgtis neadekvačiai. Visi žinome, kad tokių žmonių reikia saugotis, tačiau niekas iš keleivių nebeturėjo kur dėtis.

Akivaizdžiai narkotikų paveiktas ir nestabilios psichologinės būsenos vyras keikėsi, plūdė kitus žmonės, netgi fiziškai priekabiavo prie kai kurių keleivių. Be abejonės, visi laukė, kol traukinys sustos kitoje stotelėje ir galbūt agresyvus vyras išlips. Deja, kelionė su juo užtruko kur kas ilgiau, o vyro elgesys tapo vis labiau nekontroliuojamas. Staiga viena iš keleivių padarė tai, apie ką niekas net nedrįso pagalvoti.

Reklama

Neadekvatus vyras buvo pritūpęs šalia jos ir negalėjo nusiraminti, tačiau moteris nebijodama nieko tiesiog ištiesė jam ranką. Ji nepratarė nė žodžio ir tiesiog laukė, kol jis paims ją už rankos. Niekas to nesitikėjo, tačiau vyras įdėjo savo ranką į 70-metės moters delną. Jie sėdėjo šalia vienas kito nepratardami nė žodžio, tiesiog laikydamiesi už rankų sekančias 20 minučių.

Reklama

Netrukus vyras atsistojo ir su ašaromis akyse išeidamas iš vagono pasakė: “Ačiū, močiute”. Tuo tarpu Ehab buvo radęs momentą nepastebėtai įamžinti tą jautrią akimirką, kuria nepatikėtų niekas, jei nepamatytų. Drąsi ir gailestinga moteris taip pat sėdėjo su ašaromis akyse.

Ehab paklausė moters, kodėl ji taip pasielgė, o jos atsakymas buvo labai paprastas. “Aš esu mama. Turiu du sūnus. Jam tiesiog reikėjo žmogiško prisilietimo”. Vaikinas suprato, kad šia istorija privalo pasidalinti su daugiau žmonių. Taip pat manė ir 62 000 interneto vartotojų, kurie pasidalino šia istorija ir paskleidė ją plačiau po pasaulį.

Reklama

Šios moters elgesys tik įrodė, kad visi mes esame žmonės ir visiems reikia tos pačios meilės. Taip, ji pasielgė nepaprastai drąsiai, tačiau kartais didžiausius žygdarbius padaro tie žmonės, iš kurių mažiausiai to tikimasi.

Reklama