Skip to main content

Neįgalus vyras niekaip negalėjo patekti į autobusą, nes kiti keleiviai nesistengė pasitraukti į šoną. Tačiau tada vairuotojas padarė tai, kas visus pribloškė

Daugeliui žmonių nereikia nei sakyti, kad derėtų užleisti vietą senam ar neįgaliam žmogui viešajame transporte. Juk kojos nenukris, jei kelias stoteles reikės pavažiuoti stovint.

Tačiau realybė tokia, kad kai kurie žmonės nesupranta su kokiomis didelėmis problemomis susiduria neįgalūs žmonės.

Reklama

Prancūzas François Le Berre ketino su savo neįgaliojo vežimėliu įvažiuoti į autobusą, tačiau šis buvo pilnas, o jame esantys keleiviai neketino atlaisvinti kelio neįgaliam vyrui. Tuomet įsiterpė autobuso vairuotojas ir priėmė labai teisingą sprendimą.

François Le Berre jau kurį laiką serga išsėtine skleroze, dėl kurios teko atsisėsti į neįgaliojo vežimėlį.

Vieną dieną vyrui reikėjo pasinaudoti viešuoju transportu, tačiau prasivėrus autobuso durims jis pamatė, kad šis yra pilnas keleivių. Kaip bebūtų liūdna, tačiau nei vienas žmogus neketino pasislinkti į šali ir taip atlaisvinti kelią François.

Reklama

Autobuso vairuotojas pamatė bjaurų keleivių elgesį ir iš karto ėmėsi veiksmų.

“Greitai visi išlipat iš autobuso“ – sušuko vairuotojas.

Vyras išvarė visus autobuso keleivius, kad François netrukdomai galėtų įlipti. Tuo pačiu vairuotojas pamokė visus keleivius, kaip ateityje reikėtų elgtis panašioje situacijoje.

Negana to, vairuotojas nesutiko priimti keleivių atgal ir pasiūlė laukti kito autobuso.

Reklama

François pasidalino istorija socialiniame tinkle, o Prancūzijos žiniasklaida pasidomėjo šiuo įvykiu plačiau.

Paaiškėjo, kad vairuotojas susilaukė daugybės skundų, nes pažeidė keleivių vežimo taisykles. Laimei, jis atsipirko tik įspėjimu.

Paryžiaus viešąjį transportą administruojanti įmonė “Régie Autonome des Transports Parisiens“ išsiaiškino vairuotojo tapatybę, tačiau nusprendė jo griežtai nebausti. Įmonės valdžia mano, kad vairuotojo veiksmai morališkai buvo teisingi.

O kaip manote Jūs?

Reklama