Skip to main content

Vyras pajuto, kad į jo telefoną spokso šalia sėdintis nepažįstamas berniukas. Po akimirkos vyras padarė tai, kas pribloškė visus metro keleivius

Pakankamai dažnai mes įsisukame į kasdienę rutiną, kuri pasiglemžia visą mūsų dėmesį ir trukdo kasdienybėje pamatyti mažas gražias akimirkas. Tai ypač pastebima didžiuosiuose miestuose, kur visi ypatingai skuba ir visada yra panirę į savo pasaulėlius, nekreipiant dėmesio į supančią aplinką.

Reklama

Vienas vaikinas važiavęs metro buvo iš tų, kuris kelionės metro laiką bandė “prastumti” žaisdamas žaidimus telefone. Tačiau mažas keleivis, sėdėjęs šalia jo, elgėsi visiškai priešingai, nei visi aplinkiniai. Smalsus berniukas aktyviai tyrinėjo aplinką, stebėdamas kitus žmones ir jų užsiėmimus.

Taip tos smalsios vaiko akys užkliuvo už šalia sėdėjusio vyro telefono. Visi žinome, kaip vaikai mėgaujasi žaisdami kompiuterinius žaidimus. Šiam vaikui pakako bent jau stebėti iš šono nepažįstamojo ekraną, o jo veide buvo akivaizdus džiaugsmas ir susižavėjimas.

Reklama

Tą pastebėjo ir vyras, sėdėjęs priešais berniuką, kuris išsitraukė telefoną ir pradėjo filmuoti mielą vaizdą. Jis apie porą minučių stebėjo, kaip berniukas įsitraukė į nepažįstamojo pramogą ir galiausiai užfiksavo tai, ko visiškai nesitikėjo. Pamatęs bendrakeleivio susidomėjimą žaidimu, jaunas vyras sugalvojo duoti pažaisti jam pačiam.

Reklama

Jis absoliučiai nesudvejojo duodamas berniukui savo mobilųjį, kuris suteikė labai daug džiaugsmo jo naujam draugui. Vaikinas nė neįsivaizdavo, kad jį filmuoja priešais sėdintys keleiviai, tad visa jo reakcija, poelgis buvo nuoširdūs ir natūralūs. Nors jis akivaizdžiai nesijautė darantis kažką ypatingo, milijonams žiūrovų internete pasirodė kitaip.

Vaizdo įrašas netrukus pasklido po internetą ir sulaukė tūkstančių komentarų apie tai, kaip gražiai pasielgė vyrukas. Jis priminė daugumai, kad dalintis yra nuostabu, ypač kai suteiki kitam žmogui džiaugsmo dėl paprastų dalykų. Nors šie du nepažįstamieji neapsikeitė nei vienu žodžiu, jie neabejotinai užmezgė nuostabų ryšį, sukurtą gerumu. 

Reklama