Skip to main content

Autobuso vairuotojui įtarimą sukėlė vienas gale sėdintis berniukas. Po akimirkos jis priėjo prie berniuko ir sužinojo siaubingą tiesą

San Fransisko policija metė dideles pajėgas, kai kartu su mama bibliotekoje buvęs trimetis berniukas netikėtai dingo. Praėjus maždaug valandai autobuso vairuotojas Tim Watson pastebėjo vyrą su mažu berniuku, kuris atitiko policijos aprašymą. Iš pradžių Tim apie tai per daug negalvojo, tačiau greitai situacija pasikeitė…

Reklama

Trimetis berniukas pradėjo verkti ir autobuso vairuotojas suprato, kad tai greičiausiai ir yra pagrobtas vaikas. Savo galvoje Tim pradėjo dėlioti planą, kaip berniuką saugiai perduoti policijai.

Vairuotojas tiksliai nežinojo, ar šiam vaikui iš tiesų reikalinga pagalba, tačiau nusprendė nerizikuoti.

Svarbiausia buvo viską padaryti taip, kad pagrobėjas nesužeistų niekuo dėto berniuko. Autobuso vairuotojas pranešė, kad kažkas paliko žalią kuprinę ir pradėjo apie tai klausinėti visų keleivių. Tai buvo tik pretekstas, kuriuo Tim norėjo kuo arčiau prisiartinti prie berniuko.

Reklama

Netrukus vairuotojas pamatė, kad berniukas dėvi drabužius, atitinkančius policijos aprašymą. Tim grįžo prie vairo ir viską pranešė policijos pareigūnams. Artimiausioje autobusų stotelėje pagrobėjas buvo suimtas, o berniukas grįžo pas savo mylimą mamą.

Reklama

Dėl savo herojiško poelgio Tim Watson susilaukė pagyrų iš daugybės žmonių.

“Padariau tai, ką padarytų bet kuris tėvas“ – gana paprastai atsakė autobuso vairuotojas.

Galima tik pagirti autobuso vairuotoją už puikų gelbėjimo planą ir pasidžiaugti, kad berniukas saugiai grįžo pas savo mamą.

Reklama