Skip to main content

Padavėjai įtarimą sukėlė viena kavinėje apsilankiusi šeima. Po kiek laiko moteris slapčia berniukui uždavė klausimą ir sužinojo siaubingą tiesą

Būna akimirkų, kai atsiduriame tinkamu metu tinkamoje vietoje ir pakeičiame įvykių tėkmę arba netgi išgelbėjame gyvybę.

Naujųjų metų rytą Flaviane Carvalho aptarnavo staliukus kavinėje, tačiau tą dieną ji net neturėjo dirbti. Moteris pakeitė susirgusį kolegą.

Reklama

Netrukus į kavinę užėjo keturių asmenų šeima. Flaviane iš karto atkreipė dėmesį į vienuolikos metų berniuką. Vaikas visą laiką sėdėjo nuleidęs akis, o tėvai jam neužsakė nei maisto, nei gėrimų.

Flaviane dar pasiteiravo, ar berniukas nieko nevalgys, tačiau tėvai atsakė, jog jis pavalgys namie. Tai skambėjo itin keistai, todėl padavėja atidžiau nužvelgė berniuką. Jis atrodė sulysęs ir turėjo akivaizdžių mėlynių ant kūno.

Flaviane suprato, kad negali visko taip palikti. Moteris slapčia už tėvų nugarų parodė raštelį su klausimu “Ar tau viskas gerai?“.

Reklama

Berniukas linktelėjo galvą, tačiau padavėją ir toliau kankino bloga nuojauta. Ji parašė antrą raštelį, kuriame buvo klausiama: “Ar tau reikia pagalbos?“. Vaikas dar kartą linktelėjo ir nieko nelaukusi Flaviane iškvietė policijos pareigūnus.

“Niekada nepamiršiu jausmo, kurį patyriau pamačiusi šį berniuką. Jaučiau, kad kažkas čia ne taip. Jis buvo labai išsigandęs“ – socialiniame tinkle rašė moteris.

Reklama

Netrukus į kavinę atvyko policijos pareigūnai, kurie pagyrė Flaviane už jos neabejingumą.

“Viskas galėjo baigtis labai liūdnai, jeigu ši padavėja nebūtų įsikišusi. Greičiausiai ji išgelbėjo berniuko gyvybę“ – sako pareigūnas Orlando Rolon.

Paaiškėjo, kad berniuką namuose siaubingai skriaudė jo patėvis Timothy. Vaiko kūnas buvo nusėtas mėlynėmis, o svoris buvo 15 kilogramų mažesnis nei normalus. Patėvis marindavo berniuką badu, jei šis kažkuo nusižengdavo. Abu tėvai buvo suimti ir apkaltinti dėl smurto prieš vaikus ir jų nepriežiūros.

Reklama

Po kelių savaičių pareigūnai susisiekė su Flaviane ir pranešė, kad broliui ir sesei buvo surasti globėjai.

“Esu neįtikėtinai laiminga, kad broliukas ir sesutė rado saugią, bei mylinčią šeimą“ – sako moteris.

Daugelis žmonių vadino Flaviane tikra heroje, tačiau ji sako padariusi tai, ką ir turėjo padaryti. Moteris netgi įkūrė ne pelno siekiančią organizaciją, kurios tikslas šviesti visuomenę apie smurtą artimoje aplinkoje ir kaip jį atpažinti.

Reklama