Skip to main content

Pora niekaip negalėjo suprasti, kodėl jų šuo puola sūnaus auklę. Tačiau po kurio laiko paaiškėjo tiesa, kuri visus šokiravo

Benjamin Jordan buvo sunku suprasti, kodėl šeimos augintinis Killian tapo itin priešiškai nusistatęs prieš 7 mėnesių sūnaus auklę Alexis.

“Laikui bėgant pastebėjome, kad šuo tampa itin piktas, kai Finno auklė yra šalia. Killian nuolat urzgė ir neleido Alexis prieiti prie mūsų sūnaus. Šuo buvo lyg nesavas“ – keistą augintinio elgesį prisimena Benjamin.

Reklama

Įprastai Killian pasižymėjo draugišku ir ramiu charakteriu, todėl berniuko tėvams kilo įtarimų dėl auklės elgesio. Jie pradėjo įtarti, kad Alexis smurtauja prieš šunį.

Galiausiai berniuko tėvai paslėpė telefoną po svetainės sofa ir padarė garso įrašą. Jis atsakė į visus klausimus…

Garso įrašas atskleidė, kad berniukas visą laiką verkė, o auklė šaukė ant jo ir liepė užsičiaupti. Buvo galima girdėti, kaip moteris purto septynių mėnesių kūdikį, o vėliau netgi trenkia jam.

“Buvo sunku tuo patikėti“ – sako berniuko tėtis.

Reklama

Netrukus mažasis Finn buvo pristatytas į ligoninę, kur medikai įvertino jo būklę.

“Girdėjome, kaip auklė staugia ant mūsų sūnaus, o vėliau netgi jam trenkia. Finn labai garsiai verkė, tačiau negalėjo savęs apginti“ – pasakoja tėtis.

Pareigūnai sulaikė auklę, kuri prisipažino smurtavusi prieš mažametį vaiką. Vėliau ji buvo pasiųsta keliems metams už grotų, bei prarado bet kokia galimybę dirbti su vaikais.

Reklama

Benjamin didžiuojasi savo šunimi ir sako, kad jis yra tikras herojus.

“Niekas nežino, kiek vaikų ji yra nuskriaudusi praeityje ir kiek jų dar būtų ateityje“ – teigia vyras.

Benjamin priduria, kad galbūt Killian išgelbėjo sūnaus gyvybę.

“Jeigu šuo nebūtų perspėjęs apie smurtą, o žmona nebūtų sugalvojusi paslėpti telefoną po sofa, tai galbūt Finno šiandien nebūtų gyvųjų tarpe…“ – sako tėtis.

Belieka pasidžiaugti, kad mažasis Finn nepatyrė jokių sunkių sužalojimų.

O šeimos šuo yra tikras herojus!

Reklama