Skip to main content

Prieš pat mirtį moteris paprašė savo vyro reguliariai laistyti ir prižiūrėti jos augalus. Tačiau po 5 metų paaiškėjo, kokį neeilinį pokštą žmona iškrėtė vyrui

Tikrai ne visiems pasiseka rasti savo sielos žmogų, taip, kaip pasisekė Phedre ir Nigel Fitton. Jų graži meilės istorija užgimė dar mokykloje, kai abiems buvo po šešiolika metų. Pagyvenusi pora mėgavosi gražiu gyvenimu, tačiau vieną dieną Phedre buvo diagnozuotas vėžys.

Reklama

Moteris pralaimėjo kovą prieš baisią ligą, tačiau net ir sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis ji stengėsi išlikti pozityvi. Likus kelioms dienoms iki mirties Phedre pasakojo savo vyrui, kaip atlikti įvairius namų ruošos darbus. Moteris norėjo, kad sutuoktinis prižirūėtų augalus namuose ir reguliariai juos laistytų. Šį darbą nuolat atlikdavo būtent Phedre, tačiau po mylimosios netekties Nigel su malonumu darė tai, kas priminė jo žmoną.

Kiekvieną savaitę vyras apeidavo visus namų kampus ir laistydavo vazonėliuose esančias gėles. Nigel stebėjosi, kokie gražūs yra augalai, kai tinkamai juos prižiūri. Po penkių metų pablogėjo ir vyro sveikata, tada pasitaręs su artimaisiais jis nusprendė persikraustyti į slaugos namus.

Reklama

Vyrui reikėjo pagalbos persikraustant, todėl pas jį atvyko už tūkstančių kilometrų gyvenanti dukra. Būtent tada ir paaiškėjo Phedre klasta, kurią ji sugalvojo dar prieš savo mirtį…

Nigel dukra pastebėjo, visi augalai yra netikri. Visą šį laiką jos tėtis laistė plastikinius augalus. Nigel kartais stebėdavosi, kodėl kambariuose yra balos, tačiau tik dabar išaiškėjo mylimos žmonos pokštas!

Reklama

Tiek vyras, tiek jo dukra iš karto atpažino juokdarės būdą, kuriuo pasižymėjo Phedre. Jos humoro jausmas buvo auksinis, tačiau tikriausiai net ji pati nesitikėjo, kad išsiaiškinti apgavystę vyrui truks net 5 metus. Dukra nusprendė pasidalinti linksma istorija internete, kuri labai greitai apskriejo visą pasaulį.

Šeima dar kartą galėjo prisiminti mylimą mamą ir žmoną, kuri pasižymėjo neeiliniu humoro jausmus. Kas galėjo pagalvoti, kad Phedre sugebės prajuokinti tūkstančius žmonių net iš anapus…

Reklama