Skip to main content

Maršrutiniu taksi važiavęs vyras telefonu draugui garsiai pasakojo apie praėjusios nakties nuotykius su mergina. Šalia sėdėjusi moteris neapsikentė ir iškrėtė nuostabų pokštą

Šaltas trečiadienio rytas, žmonės maršrutiniu taksi keliauja į darbus. Daugelis jų miega ar tiesiog snaudžia… Staiga stotelėje įlipa iki ausų išsišiepęs vyras. Jis atsisėda šalia vidutinio amžiaus, tvarkingai apsirengusios moters. Vyras išsitraukia mobilųjų telefoną ir pradeda garsiai kalbėtis su savo draugu.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

– Sveikas, Mariau. Gal galėtum man duoti tos Aistės numerį? Ji tiesiog nepakartojama… Dar kartą ačiū, kad supažindinai! – pokalbis truko vos kelias minutes, tačiau vyras spėjo nupasakoti visas detales, ką praėjusią naktį išdarinėjo su minėta mergina.

Asociatyvi nuotrauka

Labai greitai išsibudino visi maršrutinio taksi keleiviai ir pradėjo įdėmiai stebėti vyrą. Šalia sėdėjusi moteris tik demonstratyviai atsikrenkštė ir nusisuko į kitą pusę. Tuo tarpu vyras surinko kitą telefono numerį.

– Labas, Aiste. Praėjusią naktį tu buvai tiesiog nuostabi. Būtinai turėsim tai pakartoti. Tai buvo geriausia naktis mano gyvenime… Sakai, kad moki dar geriau? Nekantrauju kada galėsi visa tai parodyti…

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Šalia sėdinti moteris atsisuko į vyrą ir paprašė jo kalbėtis tyliau. Tuo tarpu jis pasiūlė nesikišti ne į savo reikalus ir toliau bendravo telefonu su mergina.

Maršrutinio taksi keleiviams pasidarė įdomu, kas bus toliau…

Net vairuotojas vis žvilgtelėdavo per veidrodėlį ir įdėmiai klausėsi. Nepatenkinta buvo tik šalia sėdinti moteris.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

– Aiste, nebegaliu tęsti pokalbio. Turiu atsiliepti į žmonos skambutį. Susiskambinsim vėliau, iki!

Vyras atsiliepia į žmonos skambutį ir pradeda šnekėti ramiu balsu:

– Labas rytas, brangioji… Vakar su Mariumi šiek tiek padauginome… Jo, buvom tik dviese. Labai galvą šiandien skauda… Atsiprašau, saulute, kad nepaskambinau. Stengsiuosi iš darbo grįžti kuo anksčiau…

Asociatyvi nuotrauka

Ir štai dabar išaušo šalia sėdėjusios moters valanda. Ji atsisuko į šalia sėdintį vyrą ir garsiu balsu pradėjo šnekėti į jo telefoną:

– Mažuti, nu kur tu ten užtrukai? Atsibodo jau tavęs laukti… Ateik, sušildysi mane!

Šalia sėdintis vyras liko be žado. Jis staigiai padėjo telefono ragelį ir paprašė sustoti artimiausioje stotelėje. Netrukus visi keleiviai pradėjo garsiai juoktis, o pokštą iškrėtusi moteris nusišypsojo ir toliau tęsė savo kelionę.

Reklama