Skip to main content

Niekada su žmona nesipykęs vyras galvojo, kad jo santuoka yra ideali. Tačiau prieš savo mirtį moteris atskleidė, ką ji darė santuokos metu nežinant vyrui

Nors sunku tiksliai įvardinti laimingo santuokinio gyvenimo receptą, iš esmės aišku, kad jo pagrindas yra meilė, santarvė ir pagarba vienas kitam. Tačiau nenuspėjamas gyvenimas visada “pametėja” įvairių situacijų su savais niuansais ir išbandymais net pačioms tvirčiausioms poroms.

Reklama

Kai du žmonės susieja gyvenimus santuokos saitais, abiems turėtų būti aišku, kad ateityje jų laukia akimirkos, kai reikės siekti kompromisų, nusileisti ir susirasti būdų, kaip gyventi taikoje.

Dar prieš susituokiant Margaret džiaugėsi, kad jos močiutė pasikvietė ją arbatos ir pasidalino savo išmintimi.

Prieš ištariant lemtingąjį “taip” savo būsimam vyrui Noah, mergina gavo neįkainojamą patarimą – niekada nesipykti su vyru. Atrodo, kaip gi tai įmanoma? Tačiau ši taisyklė veikė tiek močiutės gyvenime, tiek vėliau ir pačios Margaret santuokoje.

Su Noah Margaret nugyveno ilgą ir laimingą gyvenimą.

Reklama

Pora iš tikrųjų niekados nesipyko, o tuo stebėjosi ne tik jų vaikai, anūkai, tačiau ir visi, kas juos pažinojo. Net pats Noah negalėjo patikėti tuo, kaip jam pasisekė turėti tokią nuostabią žmoną. Vienintelė, kuri žinojo slaptą laimės receptą, buvo Margaret. Laimingoje santuokoje pora nugyveno net 6 dešimtmečius.

Reklama

Sulaukus 80-ties, Margaret sveikata pašlijo. Senolė juto, kad jos laikas eina į pabaigą, tad prieš savo mirtį ji norėjo išlieti visą savo širdį ir atskleisti savo vyrui močiutės duotą patarimą, kuriuo ji naudojosi nuo pat pirmos jų bendro gyvenimo dienos. Nors poroje jie neturėjo jokių didelių paslapčių, Margaret buvo su Noah sutarusi, kad jis niekada nežiūrės į spintoje gulinčią jos batų dėžutę.

Tai buvo labai svarbu žmonai, todėl Noah niekada nedrįso peržengti pasitikėjimo ribų ir pažiūrėti, kas toje dėžutėje. Galiausiai, ligos patale, Margaret leido sužinoti vyrui, kas slėpėsi dėžutėje. Anot jos, slaptas turinys ir buvo tai, kas lėmė jų laimingą gyvenimą be pykčių. Noah nuskubėjo namo ir atidaręs dėžutę labai nustebo.

Reklama

Joje buvo dvi nertos lėlytės ir didžiausia krūva grynųjų. Bendrai dėžutėje buvo apie 95 tūkstančiai dolerių. Pasakyti, kad Noah patyrė šoką, būtų per mažai. Jis absoliučiai nesuprato, kokia iš tikrųjų buvo ta paslaptis, dėl kurios jie buvo tokie laimingi. Grįžęs į ligoninę pas žmoną jis paprašė paaiškinimo. Margaret pagaliau atskleidė tai, apie ką ji prieš ištekant kalbėjosi su močiute.

Reklama

“Prisimeni, sakiau tau, kad močiutės patarimas buvo niekada nesipykti? Tai va, ji man taip pat patarė, kur nukreipti savo energiją, kai jauti, kad tuoj susipyksim. Kada aš pradėdavau pykti ant tavęs, aš privalėjau atsisėsti ir nunerti lėlytę. Taip galėjau nusiraminti ir nesukelti konflikto.” – prisipažino Margaret.

Noah užplūdo didelis džiaugsmas supratus, kad per visą gyvenimą jo žmona pyko vos du kartus ir nunėrė tik dvi lėles. Tačiau jis vis vien nesuprato vieno dalyko – iš kur ta didžiulė krūva pinigų?

Oi, ne, brangusis. Tie pinigai yra už lėles, kurias aš pardaviau per daugybę metų.”

Reklama