Skip to main content

Daug žmonių spėliojo, kodėl šis vyras kiekvieną vakarą stovi toje pačioje vietoje. Paaiškėjus tiesai, visi susigraudino

22-ejų paragvajietė Belen Cardenas nesitikėjo, kad nuotrauka, kuria ji pasidalino savo “Twitter“ paskyroje, apskries visą pasaulį. Joje mergina užfiksavo savo tėtį, kuris stovi autobusų stotelėje.

Reklama

Vieną vakarą Belen nusprendė nufotografuoti savo tėtį ir skirti jam keletą gražių žodžių. Paaiškėjo, kad vyras kiekvieną vakarą autobusų stotelėje laukia savo dukros, jog ši saugiai galėtų grįžti į namus.

“Aš grįžtu namo tarp 20:30 ir 21 val., o jis visada manęs laukia autobusų stotelėje. Tėti, noriu tik dar kartą pasakyti, kad labai stipriai tave myliu“ – socialinio tinklo paskyroje rašė mergina.

Reklama

Šia gražia istorija susidomėjo ir vietinė žiniasklaida, todėl Belen apie viską papasakojo plačiau. Mergina teigia, kad jos tėčiui jau 72 metai ir kad nepaisant visko jis kiekvieną vakarą stovi toje pačioje vietoje. Net ir tada, kai oras lauke būna siaubingas.

Reklama

Belen taip pat pasakojo, kad anksčiau tėtis ją nuveždavo ir parveždavo iš darbo, tačiau suprato, kad dukra turi tapti savarankiškesne. Visgi tėtis nori būti tikras, kad jo dukra saugiai grįš namo.

“Esu dėkinga savo tėčiui už viską, ką jis padarė dėl manęs, brolių ir tuo labiau dėl mano sūnaus. Jis visada buvo ir yra puikus tėvas, bei senelis“ – šią gražią istoriją užbaigia Belen.

Reklama