Skip to main content

Moteris be galo džiaugėsi nėštumu, tačiau po šešių savaičių nuvyko pasidaryti tyrimo ir sužinojo siaubingą dalyką

Lauren Knowles buvo be galo laiminga, kai pamatė teigiamą nėštumo testą. Tai turėjo būti antrasis moters vaikas, o nėštumas klostėsi gana įprastai. Tačiau viskas pasikeitė po šešių savaičių…

Tyrimo metu paaiškėjo, kad jos pilve neauga joks kūdikis. Vietoj to gydytojai moters gimdoje pastebėjo piktybinį naviką.

Reklama

Gydytojai moteriai paaiškino, kad jai pasireiškė “tariamas nėštumas“, todėl viskas klostėsi kaip įprasto nėštumo metu. Tačiau viduje buvo navikas, kurį nedelsiant reikėjo gydyti.

“Navikas augo mano gimdoje, o visi nėštumo testai buvo teigiami“ – pasakoja Lauren.

“Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tai vėžys. Tačiau po kurio laiko pradėjau kraujuoti ir nedelsiant kreipiausi į gydytojus“.

Lauren teko iškęsti kelis chemoterapijos kursus, tačiau po poros mėnesių ji pradėjo jausti nepakeliamą skausmą.

“Pradėjau jausti stiprius skausmus apatinėje pilvo dalyje, kurie darėsi vis intensyvesni. Netrukus supratau, kad šis skausmas jau yra pažįstamas. Man prasidėjo gimdymas. Tą pačią naktį ligoninės tualete pagimdžiau auglį, kuris penkis mėnesius prabuvo mano gimdoje“ – pasakoja Lauren.

Reklama

“Visos slaugytojos buvo labai suglumusios. Per ilgus darbo metus jos nebuvo mačiusios panašaus atvejo. Netrukus jos iškvietė gydytojus, kurie taip pat liko labai nustebę. Auglys buvo maždaug kriaušės dydžio. Tą akimirką man tikrai palengvėjo, nes jaučiau, kad sunkiausias gyvenimo etapas pagaliau baigėsi“.

Būtent po šio neįprasto “gimdymo“ baigėsi ir Lauren gydymas.

“Tą vakarą grįžau namo ir atšvenčiau kartu su šeimos nariais“ – prisimena moteris.

Reklama

Lauren pavyko įveikti sunkią ligą, tačiau čia pat iškilo naujas rūpestis. Ar jai dar kada pavyks pastoti?

Visgi didžiausios baimės nepasitvirtino ir 2017 m. moteris pagimdė gražią dukrytę. Mažoji Indi gimė penkiomis savaitėmis anksčiau, tačiau buvo visiškai sveika.

“Tai buvo labai sunkus gyvenimo etapas, tačiau niekada nenustojau tikėjusi. Kiekvieną dieną sakiau, kad viskas bus gerai ir dabar turiu du nuostabius vaikus, bei mylintį vyrą“ – savo unikalią istoriją užbaigia Lauren.

Reklama