Skip to main content

Berniukas linksmai šventė savo penktąjį gimtadienį. Tačiau mamai atvipo žandikaulis pamačius, ką slapčia padarė sūnus

Visi vaikai kartais iškrečia išdaigų ir tai yra tiesiog žmogiška prigimtis būti smalsiems ir drąsiems jauname amžiuje. Tačiau šių tėvų sūnus visiškai nepiktybiškai iškrėtė vieną didžiausių išdaigų, palikusių juos be žado. Mažasis Zachary labai laukė savo 5-ojo gimtadienio šventės, kuri buvo jo didžiausių herojų – policijos tematika.

Reklama

Būrys vaikų turėjo žaisti su žaisliniais antrankiais, ženkleliais ir kitais policijos atributais. Tačiau Zachary labiausiai norėjo, kad jo gimtadienyje apsilankytų tikri policininkai. Mama sūnui paaiškino, kad tai bus neįmanoma, nes policininkai yra labai užimti žmonės, kurie nesilanko vaikų gimtadieniuose. Tačiau berniukas neketino taip lengvai atsisakyti savo svajonės.

Mamai nematant berniukas net kelis kartus paskambino trumpuoju pagalbos telefonu ir bandė laužyta kalba pakviesti pareigūnus į savo gimtadienį. Apie sūnaus skambučius sužinojusi mama pakraupo, nes ji suprato, kad skambinti be reikalo pagalbos telefonu yra draudžiama ir net nelegalu.

Reklama

Po kelių minučių ji sulaukė skambučio atgal iš dispečerinės ir susigėdusi paaiškino, kad jos sūnus tiesiog labai nori pamatyti policininkus savo gimtadienyje ir labai atsiprašė už sutrukdymą. Dispečerė pasijuokė su mama ir apgailestavo, kad ji nieko negali pažadėti.

Reklama

Nors Zachary nuliūdo, jis bent jau žinojo, kad jo laukia šventė su draugais ir daug žaidimų. Kai atėjo gimtadienio diena, tėvai matė, kad jų sūnus šiek tiek liūdi, tačiau atvykę svečiai kaip mat pakėlė jam nuotaiką. Vaikai, kaip visada, labai greitai pamiršo apie visus rūpesčius ir aktyviai žaidė. Staiga mama išgirdo beldimą į duris ir atvėrusi jas ji net išsižiojo.

Prie jų namų prisistatė ne tik pora paprastų patrulių, tačiau ir keletas pareigūnų, apsirengusių pilnomis apsauginėmis specialiųjų pajėgų uniformomis. Policininkai buvo draugiški ir atvyko iš tiesų pasveikinti savo didelio gerbėjo. Nors įprastai pareigūnai to nedaro, keletas vyrų savanoriškai sutiko po darbų pasirodyti berniuko namuose.

Reklama

Nors Zachary iš pradžių šiek tiek išsigando, nes galvojo, kad pakliuvo į bėdą, tačiau vos per keletą minučių jis atlyžo gavęs žaislinį policijos šunį dovanų. Netrukus visi vaikai galėjo iš arčiau apžiūrėti tikrą policijos uniformą, įrangą, pabendrauti su profesionalais ir išklausinėti jų visko, kas domina.

Reklama

Pareigūnai net leido apžiūrėti iš arti jų tarnybinį automobilį, o įspūdingiausia siurprizo dalis buvo tai, kad virš jų praskrido tikras policijos sraigtasparnis. Pasakyti, kad vaikai buvo labai laimingi, tikrai per mažai tam, kad apibūdinti patirtas emocijas tą dieną.

Zachary kartu su visais savo uniformuotais svečiais netrukus užpūtė torto žvakutes ir atsisveikino su geraširdžiais pareigūnais, kurie skyrė savo asmeninio laiko tam, kad išpildytų didžiausio gerbėjo svajonę. Nors pareigūnai sakė, kad jie patyrė tiek pat malonumo bendraudami su vaikais, kaip ir patys mažieji, jie norėtų gauti kvietimus į gimtadienius verčiau raštu, nei skambučiais pagalbos numeriu.

Jie paaiškino vaikams, kad tuo numeriu skambinti reikia tada, kai būtina yra greita pagalba.

Tai buvo nerealus siurprizas jubiliatui ir labai gražus pareigūnų poelgis!

Reklama