Skip to main content

Sutuoktiniai pradėjo globoti berniuką, kurio atsisakė daugybė šeimų. Tačiau labai greitai vaikas parodė tikrąjį savo charakterį, kuris itin nustebino globėjus

Niekas iš tikrųjų nesupras, ką reiškia augti globos sistemoje netekus savo tėvų, išskyrus tuos, kurie tą likimą išgyvena savo kailiu. Tai yra absoliučiai gyvenimą keičianti skaudi patirtis, kurią dažnai vaikai patiria per anksti gyvenime. Būtent tokia didelė netekties ir nereikalingumo trauma veda vaikus prie elgesio problemų, kurios vėliau atsiliepia ir globėjų pasirinkime.

Reklama

Berniukas vardu Andrew praleido pusę savo gyvenimo globos sistemoje. Kai iš jo tėvų buvo atimtos teisės į jo ir jo brolių ir seserų rūpybą, berniukui buvo vos 6-eri. Blogiausia buvo tai, kad Andrew broliai buvo įvaikinti kitų šeimų, tad sistemoje jis liko vienui vienas. Nenuostabu, kad jo asmeninė byla buvo pilna ataskaitų apie blogą elgesį.

Per trumpą gyvenimą jis išgyveno per daug, tad išlikti pozityviu tokioje situacijoje galėtų išties retas žmogus. Jį globojo ir jo atsisakė dešimtys šeimų, tad jo nuoskaudos viduje tik didėjo. Nepaisant visos informacijos, kokią gavo apie berniuką Dominique ir Kevin Gill šeima, jie panoro suteikti jam šansą.

Reklama

Pirmas dienas, kai Andrew atsidūrė Gill šeimos globoje, jis praleido užsidaręs kambaryje, žiūrėdamas pro langą ir į senas nuotraukas. Visur jautėsi didelis liūdesys, tačiau Dominique ir Kevin nenuleido rankų. Taip pat pozityviai nusiteikęs buvo ir jų sūnus Joc, kuriam buvo tiek pat metų kaip ir Andrew.

Reklama

Pora tikėjo, kad galbūt draugystė su savo vienmečiu jam padės atsipalaiduoti ir pradėti džiaugtis gyvenimu. Laimei, taip ir nutiko. Nuo pirmos dienos, kai berniukai kartu susėdo prie kompiuterinio žaidimo, jie negalėjo atsiplėšti nuo ekranų. Netrukus Andrew jau šypsojosi, daug kalbėjo su Joc ir savo globėjais.

Ėjo diena po dienos ir Andrew elgesyje nesimatė nė trupučio to berniuko, kuris pyko ant viso pasaulio ir liūdėjo dėl savo lemties. Nors poros planuose buvo berniuko globa iki kol jam neatsirastų tinkama šeima, norinti įsivaikinti, vieną dieną viskas pasikeitė. Dominique ir Kevin suprato, kad jo vieta yra čia ir dabar su jų šeima.

Reklama

Todėl vieną dieną, kai Andrew turėjo susitikimą su globos organizacijų atstove, jam buvo paruošta staigmena. Šeima paruošė kompiuterinių žaidimų tematika puoštą parko dalį, kurioje berniuko laukė visa šeima, giminės ir draugai. Andrew netrukus pamatė savo globėjų laikomą plakatą su vienu klausimu – “ar nori tapti mūsų sūnumi?”.

Reklama

Be abejonės, meilę ir šilumą nuo pirmos dienos pajutęs berniukas tarė taip. Praeitų metų vasarą buvo galutinai užbaigtas įvaikinimo procesas. Tai buvo didžiulė pergalė Andrew gyvenime, nes tą akimirką baigėsi visos baimės ir neužtikrintumas dėl savo ateities.

Nuo pat pirmų dienų globoje berniukas dėkojo savo globėjams už tai, kad jį priima tokį, koks jis yra. Jo naujieji įtėviai visada matė jame visas patirtas traumas, todėl jie privalėjo duoti jam šansą pajusti, kas yra tikra meilė šeimoje. 

Reklama