Skip to main content

Mama praleido visą savo gyvenimą ieškodama pagrobto sūnaus. Po 32-iejų metų ji gavo lemtingą žinią iš policijos

Tikriausiai nėra nieko baisiau, nei netikėtai prarasti savo vaiką ir nežinoti nei kur jis, nei su kuo jis. Net mirtį kartais galima išgyventi lengviau, nes bent jau nesi nežinioje. Li Jingzhi su vyru Mao Zhenjing teko nepaprastai sunki dalia gyventi nežinioje ilgus 32 metus.

Reklama

Vieną dieną, kai tėvas paliko dvimetį sūnų vos kelioms sekundėms tam, kad įsipiltų vandens, jis buvo pagrobtas. Prekyba žmonėmis ir ypač vaikais Kinijoje buvo ir tebėra opi problema, tad lemtingais 1988-aisiais mažasis Mao tapo grobikų auka.

Tėvų sielvartas buvo neišmatuojamas, tačiau nuo pat pirmų dienų jie patys ieškojo sūnaus ir niekada nenuleido rankų. Moteris net išėjo iš darbo tam, kad visą savo laiką skirtų sūnaus paieškoms. Nuo pat pagrobimo dienos Li pati asmeniškai aplankė ir patikrino net 300 berniukų, kurie vienaip ar kitaip tolimesnėse provincijose buvo įvaikinti.

Reklama

Ji iškabino per 100 000 skrajučių su sūnaus atvaizdu. Moteris gaudavo pranešimų, kad kažkas matė panašų berniuką, tačiau tai visados būdavo ne tas pats mažylis. Moteris filmavosi ir televizijos laidose bei dokumentikose, tačiau jos pastangos likdavo bevaisės.

Reklama

Ji visus 32 metus nenuleido rankų, nors jai tą siūlė daryti daugelis žmonių. Tačiau kaip galima nustoti ieškoti savo vaiko? Li paieška plito po visą Kiniją, vėliau paieškos buvo išplėstos net į užsienį. Jos pastangos buvo orientuotos ne tik į savo sūnaus, bet ir kitų dingusių vaikų paieškai.

Per visus šiuos metus ji sugebėjo pagelbėti surasti net 29 šeimoms surasti savo pagrobtas atžalas. Deja jai pačiai nesisekė ilgus metus. Tačiau šių metų pavasarį policija gavo naujų parodymų, kurie buvo apie vyrą, prieš 32 metus įsivaikinusį berniuką ir sumojėjusį apie 800 dolerių grobėjams už paslaugą. Gavę berniuko nuotraukų jie veido atpažinimo technologijas ir palygino berniuko išvaizdą su mažylio Mao nuotraukomis.

Reklama

Vėlesnis DNR testas taip pat patvirtino tapatybę – tai tikrai buvo Mao, pagrobtas Li ir Mao sūnus. Jis buvo parduotas šeimai, kuri negalėjo susilaukti vaikų. Šiandien šeima yra vėl kartu, o jų susitikimą stebėjo beveik visa šalis.

Reklama

Li pabrėžė, kad vilties niekada negalima atsisakyti. Jos pastangos nenuėjo veltui, nes viltis jai suteikė stiprybės gyventi. Moteris niekada nenuleido rankų ir vylėsi pamatyti savo sūnų – tai parodo, kokia begalinė ir galinga gali būti mamos meilė.

Jaustraus susitikimo video su angliškais subtitrais:

Reklama