Skip to main content

Parduotuvėje buvusi moteris nustebo pamačiusi, kaip senelis kantriai tvarkosi su neklaužada anūku. Tačiau tada ji paklausė, kokia vyro paslaptis ir akimirksniu neteko žado

Visi kuo puikiausiai žinome, kad mažiems vaikams buvimas parduotuvėje kartais sumaišo galvą. Jie pradeda elgtis neadekvačiai, prašyti kiekvieno po ranka pasitaikiusio dalyko, o jeigu jiems pasakoma ne, tai įvyksta didžiausi skandalai.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Taip atsitiko ir su vienu seneliu, nusprendusiu apsipirkti su savo anūku. Be abejonės, vyras šio savo sprendimo pasigailėjo vos įėjus į parduotuvę, tačiau jau nebebuvo kur dėtis. Mažylis nė minutės nepraleido ramybėje. Jis griebė prekes iš lentynos, šūkavo, maldavo nupirkti viską iš eilės.

Asociatyvi nuotrauka

Šalia jų atsitiktinai parduotuvės eilėmis visada šalia ėjo moteris, kuri matė visą berniuko elgesį. Kiekvieną kartą senelis tik atsidusdavo ir kartojo:

“Ramiai, Wiliamai, ramiai. Jau greitai bus viskas”.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Nors berniukas nenurimo nė minutei, vyras ir toliau ramiu balsu jį ramino.

“Viskas gerai, Wiliamai, dar keletas minučių ir eisime iš čia, laikykis dar truputėlį”.

Kai senelis ir anūkas jau buvo prie kasos, trimetis pradėjo vėl kelti triukšmą dėl saldainių. Šalia buvo ta pati moteris, mačiusi visą senelio kelionę po parduotuvę su anūku.

Wiliamai, atsipalaiduok, drauguži. Mes būsime namie po 5 minučių, tad atsipalaiduok.”

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Moteris sumokėjusi už savo prekes automobilių stovėjimo aikštelėje nesusilaikė ir priėjo prie senolio.

“Tai be abejonės ne mano reikalas, tačiau aš buvau sužavėta tuo, kaip ramiai jūs išbuvote parduotuvėje su savo anūku. Jūs visada išlikote ramus ir kartojote savo anūkui, kad viskas bus gerai. Jūs esate nuostabus senelis, Wiliamui labai pasisekė turint tokį senelį kaip jūs.”

Vyras nusišypsojo moteriai ir atsakė : “Ačiū. Bet Wiliamas esu aš. Šitas išlepęs padauža yra vardu Tomas”.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama