Skip to main content

Vaikai maldavo mamos nupirkti ledų, tačiau ji teturėjo tik 20$ ir pasakė griežtą “ne“. Grįžusi namo moteris rado voką, kurio turinys pribloškė

Įtemptas darbo grafikas ir finansiniai įsipareigojimai labai dažnai mus atitraukia nuo to, kas iš tiesų svarbu. Šeima, draugai ir meilė yra tai, dėl ko gyventi verta, tačiau beprotiškas gyvenimo ritmas dažnai tai užgožia. Panašiai nutiko ir šios istorijos herojės Saros Moore Gruver atveju.

Reklama

Trijų vaikų mama Sara yra pavyzdinga darbuotoja, tačiau artėjant mėnesio pabaigai jos santaupos mažėjo ir reikėjo pasirinkti, kuriems dalykams reikia skirti pirmenybę. Deja, bet mažiems vaikams sunku suprasti, kai tėvai negali kažko nupirkti.

Sara kartu su vaikais važiavo namo, kai jie užsimanė ledų. Moteris negalėjo palepinti savo vaikų, nes turėjo vos 20$, kurių privalėjo užtekti iki atlyginimo dienos. Tačiau po kurio laiko nutiko tikras stebuklas…

Įrašas, kuriuo moteris pasidalino Facebook socialiniame tinkle:

“Nutiko taip, kad savo piniginėje turėjau paskutinius 20 dolerių. Sąskaitos buvo apmokėtos, maistas nupirktas, tad šių pinigų turėjo užtekti likusiai savaitei. Tačiau pakeliui iš parduotuvės vaikai pradėjo prašyti ledų. Jie maldavo ir verkė. Įvyko didelė drama, bet aš pasakiau – NE.

Reklama

Puikiai žinojau, kad tų 20 dolerių gali prireikti iki kol gausiu atlyginimą. Pasakiau vaikams, jog namuose turime pilną šaldytuvą maisto ir ledų nestosime.

Tuomet pasigirdo vaikų balsas nuo galinės sėdynės: “Brangus Dieve, mes labai norime ledų. Ar galėtum duoti mamai pinigų, jog ji nupirktų mums ledų? Žinome, kad gali tai padaryti ir ačiū tau už tai“.

Reklama

Kreipiausi į vaikus ir pasakiau, kad Dievas turi kur kas svarbesnių darbų ir nenumes mums pinigų prie namų durų, jog galėtume nusipirkti ledų.

Tačiau sūnus Josh atkirto, jog Dievas spės padėti ir kitiems žmonėms, ir duos mums pinigų.

Galiausiai nusprendžiau nekreipti dėmesio…

Po kurio laiko grįžome namo ir šalia durų radome paliktą voką. Jame buvo čekis su 123 dolerių suma. Universitetas grąžino skolą, nes dar 2007 metais permokėjau už bendrabučio nuomą.

Reklama

Vaikai visiškai nenustebo ir už paliktus pinigus padėkojo Dievui. Galiausiai nusipirkome ledų. Tik dar kartą įsitikinau, kad vaikų tikėjimas yra beribis“.

Ši nuostabi istorija įrodo, kad stebuklai gali įvykti tada, kai mažiausiai to tikiesi. Svarbiausia nenustoti tikėti!

Reklama