Skip to main content

Moteris grįžusi namo neberado savo 18 mėnesių sūnaus. Tik po 21-erių metų ji pagaliau sužinojo visą tiesą apie sūnų

1995 m. Marija Mancia išgyveno didžiausią gyvenimo košmarą. Moteris grįžo po darbo į savo namus Kalifornijoje ir sužinojo, kad dingo jos 18 mėnesių kūdikis.

Ir tik po 21-erių metų pagaliau išaiškėjo visa tiesa…

Reklama

Vieną 1995-ųjų naktį Marijos sūnus Steve dingo iš šeimos namų. Policija nedelsiant paskelbė paiešką, tačiau turėjo labai mažai detalių už ko užsikabinti.

Kartu su vaiku dingo ir visi dokumentai, bei bendros mamos ir sūnaus nuotraukos. Marijos sesuo turėjo tik vieną nespalvotą Steve nuotrauką, kuri leido Marijai turėti bent kažkokį prisiminimą.

Po kiek laiko tapo aišku, kad Steve pagrobė jo paties tėvas Valentin Hernandez. Galima pagalvoti, kad tai turėjo palengvinti paiešką, tačiau taip tikrai nebuvo. Atrodė, lyg berniukas su tėvu tiesiog išnyko.

Policija ilgai domėjosi berniuko dingimu, tačiau paieškos nedavė jokių rezultatų ir byla buvo nugrūsta į gilų stalčių. Visgi Marija nenorėjo susitaikyti su tuo, kad daugiau niekada nebepamatys sūnaus. Moteris giliai širdyje tikėjo, kad policija vieną dieną jį suras.

Reklama

Praėjus 21-eriems metams policiją galiausiai pasiekė užuomina. JAV pilietis, vardu Steve, įstojo į teisės mokyklą Meksikoje. Gavę šią informaciją, pareigūnai nusprendė susisiekti su jaunuoliu ir sužinoti daugiau apie jo kilmę.

Tyrėjai paklausė Steve apie jo tėvą, tačiau vaikinas atsakė, kad jis jau kurį laiką dingęs. Vėliau atlikus DNR tyrimą paaiškėjo, kad Steve iš tiesų buvo Marijos sūnus, kuris dingo prieš 21 metus.

Reklama

Visą šį laiką Steve tėvas sakė, jog mama juos paliko. Tačiau tiesa galiausiai išaiškėjo…

Steve Hernandez po 21 metų pertraukos grįžo į Kaliforniją ir susitiko su mama.

Vaikinas ne tik vėl susitiko su mama, bet ir susipažino su keturiais jaunesniais broliais ir sesėmis. Ar jo tėvas gyvas, ar ne – nežinoma. Jis dingo iš Steve gyvenimo dar prieš policijai jį surandant.

Galima tik pasidžiaugti, kad ši istorija turi laimingą pabaigą…

Reklama