Skip to main content

Moteris pagimdė trynukus, tačiau tada gydytojai pažvelgė į mažylių veidus ir pasakė, kad tokio atvejo tikimybė tik 1 iš 200 milijonų

26-erių britė Katie Craw jau augino vieną gražų sūnų, tačiau ji net negalėjo įsivaizduoti, kad antrasis jos nėštumas atneš net tris mažylius vienu kartu.

Reklama

Jauna moteris apie būsimą didelį šeimos pagausėjimą sužinojo dvyliktą nėštumo savaitę, kai buvo atliekama įprastas patikrinimas.

“Įkvėpkite giliai… Aš matau tris širdeles“ – ištarė gydytoja.

Net nereikia sakyti, kokia šokiruota liko Katie. Moteris pastojo natūraliai, todėl net negalvojo apie tokį unikalų nėštumą. Vėliau paaiškėjo, kad moters trynukų atvejis – vienas iš 200 milijonų: trys natūraliai pradėti vaikučiai yra absoliučiai identiški. Įprastu trynukų atveju būna du vienodi mažyliai, o trečiasis skiriasi.

Esant daugiavaisiam nėštumui, gimdymas 32-ą savaitę yra laikomas normaliu. Katie pagimdė trisdešimtą. Prasidėjo sąrėmiai, o gydytojams teko skubiai atlikti Cezario pjūvio operaciją, kuri pasibaigė sėkmingai. Joshua ir Eddie svėrė po 1,4 kg., o mažasis Tommy – 1,2.

Reklama

Mažyliai buvo tokie panašūs, kad Katie ir jos mylimasis Rob laikinai turėjo palikti jų vardų etiketes. Tėvams paprasčiausiai nepavyko atskirti savo vaikų.

“Aš esu laimingiausia moteris pasaulyje“ – sako daugiavaikė mama. Tačiau tą kartą, kai sužinojo apie trynukus, ji liko šokiruota.

Reklama

“Tuo metu galvoje sukosi tiek daug įvairių minčių. Mes negalime sau leisti didelio automobilio ar didesnio namo. Bet tada mano močiutė pasakė: “Viskas gyvenime vyksta dėl kažkokios priežasties“. Dabar mano vaikai yra kartu su manimi ir aš tiesiog netveriu džiaugsmu“ – sako Katie.

Kai kaimynai sužinojo apie didelį Katie ir Rob šeimos pagausėjimą, jie pradėjo anonimiškai palikinėti įvairias dovanėles prie šeimos namų durų: sauskelnių ar kitų daiktų kūdikiams. Toks kaimynų gerumas labai pamalonina jaunos šeimos širdis.

Kokia nuostabi šeima!

Reklama