Skip to main content

Praėjus kelioms savaitėms po gimdymo moteris nuvyko pas gydytoją, kuris ir priėmė jos gimdymą. Tačiau ji liko priblokšta nuo to, ką jai paruošė gydytojas

Nėštumas pats savaime yra stebuklas, o kiekvieno vaiko gimimas yra tikra palaima. Taip pat mano ir Minesotos ligoninės gydytojas Erik Bostrom.

Prieš kur laiką naujagimės mama Lacie Hietalati pasidalino istorija apie šį vyrą.

Reklama

Erik Bostrom yra mylimas šeimos gydytojas, kuris visada mėgsta nustebinti savo pacientus. Be jų priežiūros, vyras taip pat yra priėmęs ne vieną gimdymą.

Jaunas gydytojas padeda moterims susitvarkyti su nėštumu, gimdymu, o vėliau pasirūpina mamos ir kūdikio sveikata. Jis be galo myli savo darbą ir kiekvieną dieną atiduoda visą savo širdį.

Persikėlęs į Minesotą Erik sugalvojo unikalų būdą, kaip pasveikinti mažylius su atvykimu į šį pasaulį.

Kiekvienam gimusiam kūdikiui jis pasiuva po antklodę!

Erik visada norėjo padaryti kažką daugiau, kad geriau pažintų savo pacientus, o jo dovanojamos antklodės sušildo visų mamų širdis.

Reklama

Nepaisant įtempto darbo grafiko, gydytojas Bostrom sugeba pasiūti po antklodę kiekvienam mažyliui, kuriam padėjo atvykti į šį pasaulį. Ši užduotis nėra iš lengvųjų, tačiau vyras džiaugiasi galėdamas pradžiuginti šeimas.

Praėjus dviems savaitėms po dukros gimimo, Lacie Hietalati apsilankė ligoninėje, kad būtų patikrinta mergaitės sveikata.

Netrukus gydytojas Erik Bostrom moteriai pasakė “aš jums kai ką paruošiau“ ir ištraukė paties siūtą antklodę. Moteris nuo tokio gydytojo gerumo tiesiog prarado žadą…

Reklama

“Žinau, kad gydytojų darbas ir taip yra beprotiškai sunkus, tačiau gydytojas Bostrom atranda laisvo laiko ir pasiuva šias gražias antklodes mažyliams. Ar dar pasaulyje rastume tokių gydytojų, kurie aukotų savo laisvą laiką dėl kitų žmonių?“ – klausė Lacie Hietalati.

Be to, kad puikiai atlieka savo darbą, gydytojas Bostrom žino, kaip sušildyti savo pacientų širdis!

Reklama