Skip to main content

Moteris jau buvo įsivaikinusi berniuką, tačiau tada jai buvo pasiūlyta priglausti ir vieną mergaitę. Moteris liko šokiruota, kai sužinojo, kas sieja šiuos vaikus

Katie Page nebuvo sulaukusi nei 30 metų, kai jai teko išgyventi skyrybas su mylimu žmogumi. Moteris susirado naują darbą, pakeitė gyvenamąją vietą, tačiau viduje vis tiek kažko trūko…

Po kurio laiko Katie sulaukė laiško nuo pastoriaus, kuris pasiteiravo, ar jos nedomintų vienišų vaikų priežiūra. Anksčiau moteris buvo susidūrusi su problemomis pastojant, todėl nusprendė daugiau pasidomėti vaikų globos tema.

Reklama

Netrukus Katie suprato, kad tai yra jos gyvenimo kelias. Kiekvieną savaitgalį ji pasiimdavo keturis vaikus pas save į namus, kol pradėjo rimtai svarstyti apie įsivaikinimą.

2016 m. Katie susipažino su keturių dienų berniuku, kuris buvo paliktas likimo valiai.

Mažyliui buvo duotas Grayson vardas, o moteris jį pradėjo globoti. Kartu jie praleido 10 mėnesių, per kuriuos Katie labai prisirišo prie mielo berniuko.

Galiausiai teismas atėmė visas biologinių tėvų teises į Grayson ir Katie įsivaikino mažylį.

Reklama

Praėjus vos dviems savaitėms po to, kai Katie tapo oficialia Grayson mama, su ja susisiekė vaiko teisių atstovė ir papasakojo apie naujagimę mergaitę, kuri buvo palikta toje pačioje ligoninėje.

Moteris nežinojo, ar sugebės pasirūpinti dviem mažamečiais vaikais iš karto, tačiau širdis neleido palikti ką tik gimusios mergaitės…

“Man buvo duotos vos 10 minučių apsispręsti. Beprotiškai bijojau, tačiau vidinis balsas sakė, kad privalau padėti mergaitei“ – pasakoja Katie.

Reklama

Netrukus mažoji Hannah buvo atvežta į Katie namus. Moteris pažvelgė į mergaitės gimimo apyrankę ir labai nustebo…

Naujagimės mamos vardas buvo toks pat, kaip ir prieš metus gimusio Grayson. Tuomet Katie patikrino įvaikinimo dokumentus, kuriuose biologinės mamos gimimo data taip pat sutapo. Tačiau Grayson ir Hannah buvo visiškai skirtingi…

“Grayson yra pusiau afroamerikietis, kai tuo tarpu Hannah turi šviesią odą ir plaukus“ – pasakoja moteris.

Katie susisiekė su biologine vaikų motina ir paprašė atlikti DNR tyrimą. Rezultatai tik patvirtino, kad Grayson ir Hannah yra pusiau brolis su sese.

Reklama

“Džiaugiuosi, kad tada paklausiau savo vidinio balso ir sutikau Hannah priimti į šeimą. Kitu atveju, Grayson niekada nebūtų sužinojęs, jog turi sesutę… Negaliu patikėti ką tik įvykusiu stebuklu“ – savo socialinio tinklo paskyroje rašė mama.

Katie oficialiai mergaitę įsivaikino 2018 metais.

Po kurio laiko moteris rado naują gyvenimo meilę ir įsivaikino dar vieną berniuką Jackson.

Galima tik žavėtis šios nuostabios moters gerumu!

Reklama