Skip to main content

Anūkė pastebėjo labai keistus žaisliukus ant močiutės kalėdinės eglutės. Pamačiusi, kas slepiasi jų viduje, mergina prapliupo juokais

Airė Alex Bermingham atvyko pas savo močiutę ir iš karto atkreipė dėmesį į kalėdinę eglutę, kuri buvo papuošta labai neįprastais žaisliukais. Mergina nusprendė juos patyrinėti ir greitai suprato, kad jie slepia ypatingą dovaną, apie kurią močiutė greičiausiai nieko nenutuokia.

Reklama

Garbingo amžiaus moteris nusipirko naujus kalėdinius žaisliukus vienoje iš parduotuvių, nes labai patiko jų blizgesys ir mėgstama violetinė spalva. 74-erių senolę suglumino tai, kad žaisliukus galima pirkti tik atskirais vienetais, tačiau vis tiek juos nusipirko.

Moteris papuošė kalėdinę eglutę naujais žaisliukais ir daugiau apie juos negalvojo. Tačiau anūkė negalėjo sutramdyti juoko, kai pirmą kartą juos pamatė. Pasimetusi močiutė paprašė paaiškinti, kas nutiko, tačiau ji tikrai nesitikėjo išgirsti to, kad ji nusipirko labai išdykusius kalėdinius žaisliukus.

Reklama

Paaiškėjo, kad burbuluose buvo moteriškos kelnaitės, liaudiškai dar vadinamos “stringais“. Nereikia nei sakyti, kad močiutė labai susigėdo. Juk vyresnio amžiaus žmonės net ir juokais vengia vulgarių dalykų, kurių šiais laikais galima įsigyti kas antroje parduotuvėje.

Reklama

Vėliau močiutė pasakojo, kad ją aptarnavęs pardavėjas labai keistai šypsojosi, kai ji pirko šiuos išskirtinius kalėdinius žaisliukus. Greičiausiai vyras pamanė, kad ši senutė yra labai šmaikšti ir padykusi!

Tikrai išskirtiniai žaisliukai…

Reklama