Skip to main content

Sutuoktiniai tik po devynerių metų išpakavo vieną vestuvinę dovaną. Jie labai nustebo pamatę, kas slepiasi dėžutės viduje

Brandon ir Kathy savo vestuvių metu susilaukė daugybės dovanų, tačiau viena jų išsiskyrė iš visų. Ant jos buvo užrašyta: “atidarykite po pirmojo barnio“.

Galbūt skamba kiek keistai, tačiau visus devynis metus dovana taip ir liko neišpakuota.

Reklama

Sutuoktiniai neslepia, kad per tuos devynis metus gyvenimas nebuvo tik rožėmis klotas. Pasak Kathy, santuokos pradžioje pasitaikė įvairiausių mažų nesutarimų. Būtent tada porai labiausiai ir norėjosi išpakuoti tetos Alison dovaną.

Tačiau kiekvieną kartą jie save stabdydavo, nes dėžutės atidarymas reikštų, jog jų santuoka nėra sėkminga. O to pripažinti tikrai nesinorėjo.

“Manau, kad mes abu vengėme išpakuoti tą dovaną. Juk tai reikštų, kad mums nepavyko. Esame labai užsispyrę ir nenorėjome taip lengvai pasiduoti. Kiekvieno barnio metu dėžutė priversdavo sustoti ir pagalvoti – ar iš tiesų atėjo laiką ją atidaryti? Galbūt tai net ne barnis, o tik lengvas nesutarimas? Ką darysime vėliau, kai iškils rimtas barnis, o šios dėžutės nebeturėsime?“.

Reklama

“Nuoširdžiai galvojome, kad toje dėžutėje yra kažkokia laimingos santuokos paslaptis, kurios mes dar nežinome. Juk teta su dėde kartu pragyveno beveik 50 metų. Mes visą laiką buvome įsitikinę, kad ši dėžutė išgelbės mūsų santuoką. Tai buvo pati geriausia vestuvinė dovana“.

Reklama

Prieš kurį laiką Kathy ir Brandon nusprendė išpakuoti tetos dovaną ir pagaliau išsiaiškinti, kas slypi jos viduje. Pora nesusipyko, tačiau artėjo draugų vestuvės ir norėjosi įteikti ypatingą dovaną. Galiausiai paslaptis buvo išaiškinta…

Viduje buvo pinigai, vaza, dvi vyno taurės, vonios reikmenys ir instrukcijos Kathy, kurias parašė teta Alison.

“Kathy, užsakyk picą, krevečių ar kažką, ką jūs abu mėgstate. Taip pat paruošk vonią romantiškam vakarui. Myliu, teta Alison“.

Vyrui taip pat buvo paliktos labai aiškios instrukcijos: “Brandon, nupirk gėlių ir butelį vyno. Myliu, teta Alison“.

Reklama

Vėliau Kathy rašė:

“Su Brandonu esame susituokę jau devyni metai. Spėjome tris kartus pakeisti gyvenamąją vietą, tačiau ši dėžutė keliaudavo kartu su mumis. Šios dovanos dėka mes išmokome gerbti ir suprasti vienas kitą. Būtent ši dėžutė mus išmokė nusileisti ir ieškoti kompromiso.

Santuokoje mes sustiprėjome kaip žmonės ir tapome geriausiais draugais. Šiandien mes nusprendėme išpakuoti šią dovaną ir aš supratau vieną dalyką. Sėkmingos santuokos paslaptis slypi ne dėžutėje, o mumyse“.

Reklama