Skip to main content

Mergina visada mėgo savo ir tėvų nuotrauką iš vaikystės, tačiau tik suaugusi ji suprato, kas slepiasi už šios nuotraukos

Intymūs eksperimentai ir pasiruošimas suaugusiųjų gyvenimui paaugliams kartais baigiasi neplanuotu ir labai netikėtu nėštumu. Prieš 17 metų tokioje situacijoje atsidūrė ir Madeleine tėvai. Tuo metu merginos mamai buvo 16, o tėčiui – 17 metų. Abu jie gyveno su savo tėvais, o aplinkiniai nesitikėjo, kad jaunuolių santykiai tęsis ilgai.

Vis dėlto Madeline tėvai buvo pasiryžę padaryti viską dėl savo dukros ateities…

Reklama

Baigusi mokyklą Madeline pasidalino žinute “Facebook“ socialiniame tinkle, kuri sujaudino milijonus žmonių visame pasaulyje.

“Mes tai padarėme KARTU. Mano mamai buvo vos 15 metų, kai pradėjo lauktis manęs, o pagimdė būdama 16-os. Tėčiui tuo metu buvo 17 metų. Ši nuotrauka padaryta 2000-ųjų birželį.

Tuo metu mano tėvai buvo labai stipriai kritikuojami, tačiau visą laiką išliko kartu.

Abu jie gyveno su savo tėvais, tačiau augino mane kartu. Jie iš visų jėgų stengėsi suteikti man kuo geresnę ateitį. Tėtis pilnu etatu dirbo statybose, o mama vis dar žaidė futbolą.

Reklama

Šiandien jie turi stiprią ir laimingą santuoką, nusipirko gražų namą. Mano mama tapo namų šeimininke, o tėtis susikūrė sėkmingą karjerą.

Turiu dvi nuostabias sesutes, kurioms esu pavyzdys. Būtent ta nuotrauka iš 2000-ųjų yra tikrasis mano gyvenimo įkvėpimas.

Aš labai norėjau atkurti šią nuotrauką, kai pabaigiau vidurinę mokyklą. Būtent ji parodo, ką gali pasiekti mylinti ir vieninga šeima.

Reklama

Mano tėvai visada buvo mano motyvacija sėkmingai mokytis vidurinėje mokykloje.

Norėčiau, kad visiems gyvenime taip pasisektų su tėvais, kaip pasisekė man. Mes tai padarėme KARTU!“.

Nors daugelis žmonių abejojo, kad Madeleine tėvai išliks kartu, jie padarė viską, jog dukra turėtų kuo šviesesnę ateitį.

Dabar mergina turi galimybę siekti aukštumų moksluose, ko nebūtų pavykę padaryti be mylinčių tėvų. Jie įkvėpė Madeleine ir dabar daro viską, kad to paties pasiektų ir jos jaunesnės sesutės.

Reklama

Antroji nuotrauka padaryta merginos išleistuvių metu ir ji yra puikus įrodymas, kad gyvenime viskas įmanoma!

Šie nuostabūs tėvai sugebėjo perduoti pačias geriausias vertybes savo dukrai, o tai yra kur kas svarbiau nei didžiausi pasaulio turtai…

Reklama