Skip to main content

Mergaitė labai artimai susidraugavo su pagyvenusia pora kaimynystėje. Tačiau tik suaugusi ji sužinojo, ką net 10 metų slapčia darė senoliai

Katelynn Martinez gali pasigirti nuostabiais ir mylinčiais tėvais. Tačiau vaikystėje ji labai retai matydavo savo tėtį, nes jis mėnesiams išvažiuodavo į reisus su sunkvežimiu.

Katelynn neturėjo brolių ir seserų, todėl nuolat ieškojo vaikų, su kuriais galėtų žaisti. Vieną dieną ji atėjo į pagyvenusios poros kiemą, kur buvo labai šiltai sutikta.

Reklama

Pagyvenę sutuoktiniai Arlene ir Bill pakalbino mergaitę ir pavaišino ją braškėmis iš savo sodo.

Bėgant mėnesiams Katelynn labai suartėjo Arlene ir Bill. Mergaitė kiekvieną dieną lankydavosi pas pagyvenusią porą, tačiau kartą užėjusi uždavė labai netikėtą klausimą…

Katelynn prisėdo ant sofos ir paklausė: “Ar norite būti mano seneliais?“.

Šis netikėtas klausimas labai nustebino Arlene ir Bill. Jie netgi pradėjo verkti. Pora neturėjo vaikų, todėl manė, kad niekada taip ir neturės galimybės tapti seneliais.

Reklama

Žinoma, oficialiai jie negalėjo Katelynn vadinti savo anūke, tačiau Billui kilo geniali mintis. Vyras internete susirado įvaikinimo blanką ir jį atsispausdino. Vėliau Katelynn, Bill ir Arlene jį pasirašė ir dokumentas buvo garbingai pakabintas ant sienos svetainėje. Čia jis prakabojo daugiau nei dešimt metų.

Reklama

Visą tą laiką Katelynn artimai bendravo su savo seneliais. Sutuoktiniams patiko klausytis mergaitės istorijų apie mokyklą ir kuo ji nori tapti užaugusi.

Arlene padėdavo Katelynn su įvairiais mokyklos projektais, tokiais kaip tapyba ir siuvimas, o Bill išmokė ją vairuoti automobilį.

Baigusi vidurinę mokyklą Katelynn seneliams pasakė, kad nežino, ar nori stoti į koledžą, nes neturėjo reikiamų pinigų susimokėti už mokslus. Tačiau Bill ir Arlene atskleidė, kad visus 10 metų taupė pinigus merginos studijoms.

Prieš išvykdama į koledžą Katelynn norėjo sužinoti, kodėl Bill ir Arlene niekada taip ir nesusilaukė vaikų. Tada moteris atskleidė jų paslaptį.

Abu sutuoktinai yra kilę iš problemiškų ir nepasiturinčių šeimų. Arlene turėjo didelių problemų su alkoholiu, o kai jas susitvarkė, vaikų susilaukti buvo jau per vėlu.

Katelynn įstojo į koledžą, o Bill ir Arlene jai visą laiką padėjo.

Reklama

Deja, bet 2013 m. Arlene gyvybė užgeso. Laidotuvių metu Bill pasakojo, kad didžiausias jo žmonos džiaugsmas buvo anūkės auginimas.

Pagyvenusi pora be galo mylėjo Katelynn, nors jų nesiejo joks kraujo ryšys.

Kokia graži ir jautri istorija…

Reklama