Skip to main content

Moteris rado paslaptingą 72 metų senumo laišką įstrigusį tarp lentų grindyse. Perskaičiusi jį moteris negalėjo ištarti nė žodžio

Persikėlimas į naują gyvenamąją vietą visada būna labai intriguojantis. Tačiau viskas gali būti dar įdomiau, jei namas skaičiuoja ne vieną dešimtmetį. Juk kiekvienas senas namas turi savo unikalią istoriją, kuri gali kaip reikiant nustebinti.

Įsivaizduokite, kaip turėjo jaustis Melissa Fahy, kai namų remonto metu rado paslaptingą laišką, kuris buvo parašytas dar antrojo pasaulinio karo metu…

Reklama

Melissa Fahy kartu su vyru remontavo savo namus Naujajame Džersyje, kai visiškai atsitiktinai pastebėjo grindyse įstrigusį laišką.

Moteris išlankstė geltoną popieriaus lapą ir pamatė, kad tas laiškas buvo parašytas dar 1945 metais. Tačiau Melissą sujaudino ne pati laiško data, o jo turinys.

Laiškas buvo parašytas 1945-ųjų gegužę, antrojo pasaulinio karo metais… Ir tai nebuvo tik paprastas laiškas. Savo rankose Melissa laikė Virginie Christoffersen meilės laišką, kuris buvo skirtas jos vyrui Rolf E. Christoffersen. Tuo metu vyras tarnavo kariniame laivyne Norvegijoje.

Reklama

Virginie rašė: “Aš myliu tave, Rolfai, taip pat, kaip myliu šiltą saulę. Tu esi mano saulė, aplink kurią sukasi visas mano gyvenimas“.

Melissą labai sujaudino šis meilės laiškas ir ji nusprendė jį grąžinti teisėtam savininkui. Moteris pasidalino laiško nuotrauka “Facebook“ socialiniame tinkle ir netrukus surado Christoffersenų šeimą.

Reklama

96-erių našlys Rolf E. Christoffersen negalėjo patikėti, kad atsirado šis nuostabus laiškas, kurį kadaise parašė mylima žmona.

Melissa išsiuntė laišką vyrui, o vėliau vaizdo transliacijos metu pamatė, kaip dukra perskaitė laišką tėčiui, kurio jis taip niekada ir negavo. Nenuostabu, kad ši jautri akimirka sugraudino ir Melissą.

Tikra meilė trunka amžinai…

Reklama