Skip to main content

Net 50 metų moteris slėpė 95 000$ nuo savo vyro. Sužinojęs to priežastį vyras negalėjo ištarti nė žodžio

Pora buvo susituokusi jau daugiau nei 50 metų. Gyvenime jie dalinosi viskuo, išskyrus vieną daiktą. Spintoje moteris laikė seną dėžę, kurios vyrui jokiu būdu nebuvo galima atidaryti.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Santykiai su žmona buvo tiesiog puikūs, todėl vyras per daug ir negalvojo apie tą dėžę. Bėgant laikui jis netgi pamiršo, kad tokia apskritai egzistuoja. Tačiau vieną dieną žmona atsidūrė ligoninėje…

Moters sveikata sparčiai blogėjo ir ji pradėjo galvoti, kad artėja gyvenimo pabaiga. Galiausiai ji davė vyrui leidimą grįžti namo ir atnešti paslaptingą dėžę.

Asociatyvi nuotrauka

Vyras grįžo namo, pasistatė kopėčias ir iš viršutinės lentynos paėmė apdulkėjusią dėžę. Pažvelgęs į vidų jis negalėjo patikėti savo akimis…

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Viduje buvo dvi rankų darbo lėlės ir 95 000 dolerių grynaisiais. Apstulbęs vyras grįžo į ligoninę ir paprašė žmonos viską paaiškinti.

– Prieš pat mums susituokiant, – nustebusiam vyrui pasakojo senolė. – Mano močiutė pasakė, kad laimingos santuokos paslaptis – niekada nesipykti. Ji pasakė, kad jeigu kada nors ant tavęs supyksiu, turėčiau patylėti ir pagaminti rankų darbo lėlę.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Vyras liko labai pamalonintas. Senoje dėžėje buvo tik dvi lėlės, vadinasi per visą santuoką mylima žmona buvo supykusi tik du kartus! Vyras apkabino žmoną ir pabučiavo.

– Dabar viską supratau, brangioji… Bet tai iš kur visi šie pinigai? – pasiteiravo vyras.

– Ai šitie? Tai pinigai, kuriuos uždirbau pardavusi kitas lėles, – nusišypsojo moteris.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama