Skip to main content

Našlys tvarkė žmonos daiktus ir rado laišką, kurį moteris slėpė ilgus dešimtmečius. Paaiškėjusi tiesa visiškai sujaukė seno vyro gyvenimą

Gyvenime nėra nieko skaudžiau, kaip mylimo žmogaus netektis, su kuriuo santuokoje praleidai ne vieną dešimtmetį . “Kaip reikės gyventi toliau?“ – klausimas, kurį sau užduoda daugelis pagyvenusių žmonių.

Tony Trapani buvo 81-eri, kai po daugiau nei 50 santuokoje praleistų metų mirė jo žmona. Vyras jautėsi visiškai sugniuždytas ir vienas.

Tačiau po mylimosios mirties Tony rado laišką, kuris atskleidė gyvenimą pakeitusią paslaptį.

Reklama

Praėjus keliems mėnesiams po žmonos mirties Tony tvarkė jos asmeninius daiktus, tačiau viename stalčiuje rado tai, kam tikrai nebuvo pasiruošęs. Stalčiuje gulėjo laiškas, kuris buvo adresuotas būtent Tony, tačiau vyras jį matė pirmą kartą savo gyvenime.

“Viename stalčiuje radau laišką, kurį prieš daugybę metų parašė viena moteris“ – sako vyras.

Ant laiško buvo data, nurodanti, kad jis buvo atsiųstas prieš 56 metus. Jį parašė moteris, vardu Shirley. Tony sako, kad su šia moterimi susitikinėjo, kai jam buvo vos 20 metų.

Shirley rašė, kad labai dažnai galvoja apie Tony, tačiau tai nebuvo labiausiai šokiruojanti dalis.

Reklama

Laiške Shirley atskleidė, kad augina sūnų Samuelį, o būtent Tony yra jo tėvas.

Vyras buvo visiškai sukrėstas. Jis tik dabar sužinojo, kad turi 61-erių sūnų. Tony beliko spėlioti, kodėl visus šiuos metus žmona slėpė laišką.

Reklama

“Tikrai nežinau, kodėl žmona visą gyvenimą apie tai nieko nesakė. Ji labai norėjo vaikų, tačiau negalėjo jų susilaukti. Galbūt tai ir buvo priežastis. Gaila, kad tik dabar apie tai sužinojau“ – sakė Tony.

Nurimus visoms emocijoms Tony gyvenimas įgavo naują prasmę. Vyras norėjo surasti savo sūnų.

Netrukus šia istorija susidomėjo žiniasklaida ir Tony pavyko rasti Samuelį. Vyrų susitikimas buvo itin jautrus. Samuel visą gyvenimą galvojo, kad tėvas nenori turėti nieko bendro su juo, tačiau po 60 metų paaiškėjo, kad Tony net nenutuokė apie jo egzistavimą.

Vyrai nusprendė pasidaryti DNR testą, kad pilnai įsitikintų, ar jie yra tėvas ir sūnus. Tačiau jis atskleidė dar vieną šokiruojančią žinią…

Reklama

DNR tyrimas parodė, kad Tony nėra Samuel tėvas.

Kaip ten bebūtų, vyrai labai artimai susibičiuliavo ir nesiruošia nutraukti savo gražios draugystės. Jie ir toliau planuoja bendrauti kaip tėvas ir sūnus.

Gyvenimas gali būti labai nenuspėjamas…

Reklama