Skip to main content

Kai socialinė darbuotoja paprašė mergaitės prisistatyti, 4-metės pasakytas vardas pribloškė moterį. Mažylė atskleidė siaubingą paslaptį, kurią akylai slėpė jos tėvai

Socialinio darbuotojo profesija yra tikrai viena iš sunkiausių. Kasdien specialistai privalo susidurti su pačiomis įvairiausiomis šeimyninėmis situacijomis, kuriose jie privalo kažkaip padėti. Iš dalies socialinis darbuotojas yra tas žmogus, kuris gali sustabdyti įvykių eigą ir apsaugoti vaikus nuo jiems gresiančio pavojaus.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Būtent todėl psichologinis šių specialistų pasiruošimas yra labai svarbus. Tačiau net ir daug patirties turėjusi socialinė darbuotoja patyrė tikrą šoką, kai jos keliai susidūrė su iš vienos probleminės šeimos kilusia mažyle. Mergaitei pagalbą iškvietė kaimynai, kai pastebėjo mėlynes ant vaiko veido. Atvykusi policija su soc. darbuotoja priešakyje pasikvietė 4-metę pokalbiui.

Asociatyvi nuotrauka

Tačiau tam, ką jie išgirs, nebuvo pasiruošęs niekas. Kai moteris paklausė, koks yra mergaitės vardas, ji atsakė – “Idiotė”. Akimirkai žado netekę pareigūnai negalėjo patikėti, kad toks yra mergaitės vardas, tačiau tai atskleidė tą visą didžiąją paslaptį, kurią slėpė mergaitės mama ir jos vaikinas, su kuriuo mažylė gyveno.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Kai medikai pradėjo apžiūrinėti mergaitės kūną, jie neteko amo. Jos kūnas buvo nusėtas tiek šviežiomis, tiek senomis, jau gyjančiomis mėlynėmis. Ant jos riešų matėsi suspaudimo žymės, kurias paliko dirželiai. Paaiškėjo, kad mergaitės mamos vaikinas rišo mergaitės rankas prie radiatoriaus už tai, kad ji lipo ant virtuvės spintelių.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Mergaitės akis buvo apgaubta mėlynės, o lūpų kamputyje buvo sudžiūvęs kraujo krešulys. Nieko nelaukdami pareigūnai suėmė mergaitės mamą ir jos partnerį. Vyras prisipažino, kad mušė mergaitę su medine mentele ir ilgą laiką juokais vadino mergaitę idiote. Galima tik įsivaizduoti, kiek daug turėjo mergaitė išgirsti tą žodį tam, kad ji galvotų, kad toks jos vardas.

Asociatyvi nuotrauka

Nors neaišku, ar prie fizinių sužalojimų prisidėjo mergaitės mama, tačiau jai pareikšti kaltinimai dėl vaiko nepriežiūros ir leidimo savo vaikinui mušti jos vaiką. Buvo akivaizdu, kad mergaitei reikėjo medikų pagalbos ne tik dėl sumušimų, bet ir bendro išsekimo.

Reklama
Mergaitės mama ir jos partneris

Porelė greitai buvo nuteista dėl šio nusikaltimo ir laiką leidžia dabar kalėjime. Tuo tarpu mergaitei teks praeiti ilgą kelią išgijimo link, nes psichologinės tokio elgesio pasėkmės yra milžiniškos ir skaudžios. Šioje istorijoje vienintelis džiaugsmingas dalykas yra tas, kad šiai mergaitei daugiau neteks augti tokioje siaubingoje aplinkoje.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Pareigūnai ir socialinė darbuotoja džiaugėsi, kad atsirado neabejingas žmogus ir pagaliau iškvietė policiją. Sunku pasakyti, kiek tokioje aplinkoje ši mergaitė išgyventų, tad galimai pareigūnai laiku išgelbėjo jos gyvybę.

Asociatyvi nuotrauka

Šio įvykio pasakojimas tik dar kartą primena, kad labai svarbu atkreipti dėmesį ir nelikti abejingiems tada, kai matome skriaudžiamus vaikus. Jeigu vaikai yra skriaudžiami viešumoje, tik įsivaizduokite, kas vyksta už uždarų durų…

Reklama