Skip to main content

Medicinos seselė pakraupo pamačiusi kūdikį su sulaužytais kaulais. Ji nusprendė įsivaikinti mažylę, tačiau kolegos netrukus atskleidė viską aukštyn kojom apvertusią paslaptį

Bet kuris medikas eidamas į darbą privalo morališkai pasiruoštio bet kam. Darbas ligoninėje yra nenuspėjamas, o ten, kur yra gelbėjimos gyvybės, pasitaikantys nelaimių atvejai gali palaužti net ir stipriausius profesionalus. Intensyvios priežiūros pediatrinio skyriaus seselė Jess Hamm kasdien dirba su sergančiais mažyliais, tačiau daug trapių gyvybių mačiusi mergina vieną dieną pajuto, kad jos širdis tiesiog dužo į šipulius.

Reklama

Tą dieną ji pirmą kartą pamatė mažylę, kurią policija pristatė į ligoninę kritinės būklės. Metukų ir 2 mėnesių amžiaus mergaitė buvo nusėta mėlynėmis, išsekinta, numarinta badu. Be visų ilgalaikių kankinimo būdų mažylė buvo pristatyta su lūžusiais kūno kaulais ir skilusia kaukole.

Buvo akivaizdu, kad mažylė patyrė traumas nuo nežmoniško monstro rankos. 30-metė medikė iš karto pajuto ypatingą ryšį su mergaite, nes tokio siaubo ji dar nebuvo mačiusi. Mažylė vardu Delilah akivaizdžiai augo ją skriaudusių tėvų namuose, kurių teisės į jos globą iš karto buvo atimtos. Tokio lygio smurtas reiškė tik viena – Delilah niekada negrįš į tuos pačius namus, kuriuose ji patyrė daug siaubo.

Reklama

Dabar jai buvo ieškomi nauji tėvai, galintys ja pasirūpinti taip, kaip ji to verta. Nežinia, ar tai buvo sutapimas, ar likimo atsiųstas stebuklas, tačiau Jess jau kurį laiką svarstė apie įvaikinimo galimybes. Vieniša mergina norėjo vaikų, o kadangi įstatymai nedraudžia vienišoms merginoms ir moterims įsivaikinti, Jess manė, kad jai atėjo laikas pasidalinti savo meile.

Reklama

Delilah atrodytų buvo būtent tas vaikas, kurio Jess trūko gyvenime. Tai buvo rimtas sprendimas, tačiau Jess jį priėmė nedvejodama. Kai mažylė sveiko, ligoninėje besilankantys socialiniai darbuotojai pasakojo medikams apie tolimesnius planus dėl mergaitės įvaikinimo. Kai Jess pasiūlė savo kandidatūrą, kolegos jai atskleidė vieną paslaptį, kurios medicinos sesuo iki tol nė nenutuokė.


Jess kolegos papasakojo, kad toje pačioje ligoninėje, tik kitame skyriuje, buvo paguldyta Delilah dvynė sesuo. Pasirodo, mergaitės smurtaujančioje šeimoje buvo dvi ir dabar abiems seserims reikia naujos šeimos. Mažylė Caroline taip pat buvo labai neprižiūrėta, per mažo svorio, tad buvo akivaizdu, kad sesės patyrė beveik vienodą kiekį smurto ir siaubo savo biologinėje šeimoje.

Reklama

Vieniša mergina tikrai nesitikėjo, kad taip susiklostys jos gyvenimas. Jess neplanavo iš karto auginti dviejų vaikų – tam reikėtų kur kas daugiau laiko, tai reikalauja kur kas daugiau atsakomybės. Tačiau mergina negalėjo paneigti savo didelės meilės šioms mergaitėms ir neatsisakė minties įsivaikinti abi sesutes.

Reklama

Nors buvo visiškai neaišku, ar mergaičių raida ir sveikata bus normali po patirtų kankinimų ir traumų, Jess pasiryžo viskam. Ji norėjo jas mylėti net jei jos būtų neįgalios. Jess pasiryžimu žavėjosi ne tik kolegos, tačiau ir vaikų teisių specialistai, kurie įprastai turi sunkumų ieškant naujų tėvų daugiau nei 1 vaikui.

Galiausiai medicinos sesuo atitiko visus reikalingus kriterijus ir gavo leidimą oficialiai įsivaikinti mažyles. Jess pripažįsta, kad dar niekada gyvenime ji nesijautė labiau laiminga. Dabar jau dviejų metukų mergaitės visiškai nepanašios į tas, kurias pirmą kartą pamatė Jess.

Dvynės yra judrios, aktyvios ir mėgstančios parodyti savo unikalius charakterius. Jų ir jų naujos mamos istorija netruko pasklisti po visą šalį ir sujaudinti milijonus širdžių. Visai netikėtai Jess gavo skambutį iš televizijos, į kurią buvo pakviesta nauja mama.

Jumoristinės pokalbių laidos metu garsus komikas atskleidė, kad jų istiorija sužavėjo ne tik jį bei laidos kūrėjus, bet ir lėlės “Barbie” kurėjus. Kartu su jais komikas paaukojo 100 000 dolerių mergaičių mokslams ateityje, kurie neapsakomai padės jaunai mamai vėliau auginant savo dukreles.


Jess tikisi, kad jos pavyzdžiu paseks ir daugiau žmonių, nes šiuo metu vaikų, laukiančių galimybės augti naujoje šeimoje, laukia šimtai tūkstančių. Tokie žmonės kaip Jess nusipelno didžiausios pagarbos už savo atsidavimą kitiems!

Reklama