Skip to main content

Nėščiosios pilvas augo milžinišku greičiu, todėl ji nuvyko pasidaryti tyrimų. Gydytojas būsimai mamai atskleidė šokiruojančią žinią

McCaugheys buvo eilinė amerikiečių šeima, tačiau 1997 metais viskas apsivertė aukštyn kojomis ir jie tapo žinomi visame pasaulyje.

Bobbi ir Kenny McCaughey augino dukrelę Mikaylą, tačiau svajojo apie dar vieną vaiką ir jų noras išsipildė su kaupu! Bobbi sužinojo, kad laukiasi net septynių mažylių…

Reklama

Ne vienas gydytojas perspėjo sutuoktinius, kad toks nėštumas yra labai pavojingas tiek moteriai, tiek vaikams, todėl pasiūlė atlikti selektyvų abortą.

Visgi Bobbi ir Kenny yra labai tikintys žmonės, todėl nusprendė neatsisakyti nei vieno vaiko. Jie tikėjo, kad mažylių saugumu pasirūpins Dievas.

Taip 1997 m. lapkričio 19 d. buvo perrašyta pasaulio istorija. De Moino ligoninėje Bobbi pagimdė keturis berniukus ir tris mergaites. Mažyliai pasaulį išvydo devyniomis savaitėmis anksčiau, tačiau visiems pavyko išgyventi.

Jiems buvo duoti Alexis, Natalie, Kelsey, Nathan, Joel, Brandon ir Kenny jaunesniojo vardai.

Reklama

Per visą žmonijos istoriją tai buvo pirmasis septintukas, kuriam pavyko išgyventi. Labai greitai šios šeimos istorija patraukė viso pasaulio dėmesį, o žurnalistai visais įmanomais būdais bandė gauti interviu iš tėvelių. Didelio viešumo dėka atsirado tūkstančiai geraširdžių žmonių, kurie norėjo padėti daugiavaikei šeimai. McCaugheys šeima gavo erdvius namus, mikroautobusą ir daugybę būtiniausių daiktų vaikams.

Reklama

Praėjus vieneriems metams septintukas sudalyvavo Opros Winfrey laidoje, o milijonai žiūrovų žavėjosi gražiais mažyliais. Tuo metu tėvai sakė, kad gyvenimas su tiek vaikų yra nelengvas, tačiau jie sulaukė didelės pagalbos iš artimųjų ir draugų.

Metai praskriejo nepastebėtai, o šeima antrą kartą televizijoje pasirodė po 16 metų. Visi vaikai jau buvo paaugliai ir labai skyrėsi vienas nuo kito.

Prieš pat aštuonioliktą gimtadienį šeima sudalyvavo “TODAY“ laidoje. Septintukas baiginėjo mokyklą ir ruošėsi pradėti naują gyvenimo etapą.

Reklama

Sunku patikėti, bet nuo septintuko gimimo praėjo jau 25 metai.

Natalie, Kelsey, Nathan ir Joel tapo Hannibal-LaGrange universiteto studentais. Būtent šis universitetas pažadėjo vaikams nemokamas studijas, vos tik jie išvydo pasaulį.

Kenny jaunesnysis liko gimtajame mieste ir mokėsi statybos amato, o Brandon tapo kariškiu.

Reklama

Vyresnioji septintuko sesuo Mikayla laimingai ištekėjo ir susilaukė sūnaus.

Visi vaikai pasirinko savo gyvenimo kelią, tačiau išliko itin artimi. Natalie viename interviu pasakojo: “Mus sieja ne tik giminystės ryšys. Mes esame geriausi draugai! Galime tik padėkoti savo tėvams, kad užaugino mus gerais žmonėmis“.

Kokia unikali šeimos istorija!

Reklama