Skip to main content

Moteris gedėjo mirusio vyro, tačiau vieną dieną ji atėjo į namų svetainę ir apsipylė ašaromis pamačiusi, kas stovi prieš ją

Debra ir Randy Tenney susituokė 1974 metais ir kartu susilaukė aštuonių gražių vaikų. Valentino diena buvo viena mėgstamiausių poros švenčių, o Randy kiekvienais metais žmonai padovanodavo gėlių puokštę ir atviruką su eilėraščiu.

Reklama

45 metus susituokusi pora mėgavosi kiekviena gyvenimo akimirka, tačiau tada Randy pasiekė liūdnos gydytojų žinios. Vyrui buvo diagnozuotas retos formos smegenų vėžys, kuro išgydyti nebuvo įmanoma.

Deja, bet 2019 m. gruodį 65-erių vyras mirė…

Pirmą kartą per kelis dešimtmečius Debrai teko švęsti Valentino dieną vienai. Tačiau moteris nežinojo, kad mylimasis prieš mirtį paruošė labai gražią dovaną, kuri paguodė sunkią akimirką.

Valentino dieną Debra gavo didelę geltonų rožių puokštę, vainikuotą viena raudona rože.

Reklama

Prie gražios puokštės buvo pridėtas ir Randy parašytas atvirukas: “Rožės raudonos, žibutės mėlynos, šaukiu iš dangaus, kad amžinai Tave mylėsiu! Su meile, tavo Valentinas R.T.“.

Debrą be galo sujaudino mylimo vyro dovana.

“Vos tik mama pamatė geltoną gėlių puokštę, ji iš karto suprato, kad jos yra nuo tėčio. Tėtis nuolat kartojo, kad mama yra jo tikras saulės spindulėlis. Tai buvo jo gyvenimo šūkis“ – sakė poros sūnus Jeff Tenney.

Reklama

“Tėtis kovojo su sunkia liga ir kentė didelius skausmus, tačiau net ir tada galvojo apie savo mylimą moterį“ – pridūrė jis.

“Iš karto susigraudinau, vos tik perskaičiau Randy parašytą atviruką. Man be galo pasisekė, kad gavau tokį nuostabų vyrą. Myliu jį visa širdimi…“ – su ašaromis akyse sakė Debra.

Ši graži istorija tik dar kartą patvirtina, kad tikra meilė yra amžina…

Akimirka, kai Debra gavo puokštę nuo savo mylimo vyro:

Reklama