Skip to main content

“McDonald’s“ darbuotoja labai nustebo, kai vienas lankytojas paprašė jos išeiti į lauką. Pamačiusi, kas stovi lauke, moteris apsipylė ašaromis

McDonald’s darbuotoja Vicki Anderson stengiasi visus klientus aptarnauti su šypsena veide. Net ir tada, kai pačios nuotaika būna ne pati geriausia…

Kai verslininkas Chris Ellis pirmą kartą apsilankė Pietų Hačinsono mieste esančiame McDonald’s, buvo vos 6 val. ryto, tačiau Vicki jį pasitiko su plačia šypsena veide.

Reklama

Vyras pradėjo reguliariai lankytis greitojo maisto restorane ir užmezgė artimą ryšį su Vicki. Tačiau moteris nežinojo, kad už nuoširdų bendravimą ji bus dosniai apdovanota.

Vieno apsilankymo metu Chris sužinojo, kad Vicki turėjo atsisakyti savo automobilio, nes jo tvarkymas kainavo brangiau nei vertas pats automobilis.

Būtent tada vyras suprato, kad turi padėti šiai nuostabiai moteriai.

Reklama

Chriso sūnus buvo ką tik nusipirkęs naują automobilį ir pardavinėjo senąjį, todėl vyras pasiteiravo, ar galėtų jį nusipirkti pats.

Sužinojęs apie gerus tėčio ketinimus Josh sutiko padaryti didelę nuolaidą ir netgi pakeitė tepalus, padangas, bei išvalė automobilio saloną.

Tėvas su sūnumi nuvyko į Vicki darbo vietą ir pasakė jos vadovui, kad nori su ja trumpai pašnekėti.

Iš pradžių Vicki pamanė, kad ji buvo atleista, tačiau netrukus pamatė savo mėgstamiausią klientą su sūnumi.

Reklama

Chris paprašė moters išeiti į lauką ir padavė jai voką, bei automobilio raktelius.

Gražus Chriso poelgis sujaudino moterį ir ji pradėjo verkti.

“Galvojau, kad jis tik juokauja. Juk tai yra labai didelė dovana…“ – vėliau pasakojo Vicki.

Koks kilnus poelgis…

Nuostabios akimirkos vaizdo įrašas:

Reklama