Skip to main content

Vaikų namuose buvo daugiau nei 100 kūdikių, tačiau nei vienas jų neverkė. Ši moteris apsipylė ašaromis, kai sužinojo kodėl

Dayna Mager pasidalino nuotrauka su savo dukra Luella, tačiau nesitikėjo, jog ji išplis visame Facebook’e. Nuotraukoje matyti, kaip moteris guodžia savo mažą dukrą.

Reklama

Kiekviena mama žino, jog vaikai yra pats didžiausias turtas gyvenime. O Daynos meilė dukrai sustiprėjo dar labiau, kai išgirdo šią liūdną istoriją… Nuo tada moteris pasižadėjo visada būti šalia savo mažylės.

“Prieš kelias savaites aš atsiguliau į savo dukros lovytę. Luellai dygo dantys ir ji verkė iš skausmo. Jos veidas buvo paraudęs, o skruostais riedėjo ašaros…“.

Tada Dayna paaiškino, kodėl visada stengiasi miegoti šalia savo kūdikio.

Reklama

“Prieš kurį laiką su vyru dalyvavome viename renginyje, kur misionierius papasakojo istoriją, kuri mane sujaudino iki ašarų.

Misionierius dirbo vienuose Ugandos vaikų namuose. Tai nebuvo neįprasta, nes jis ir anksčiau dirbo daugelyje panašių vietų. Tačiau šį kartą viskas buvo kitaip. Jis nuėjo į pastatą, kuriame buvo daugiau nei 100 kūdikių. Misionierius iš karto nustebo, kad visi mažyliai buvo labai tylūs. Visiškai jokio garso.

Reklama

Tai labai neįprasta, kai vienoje patalpoje yra daugiau nei 100 kūdikių. Tačiau nei vienas mažylis neskleidė jokio garso. Tuomet jis prižiūrėtojos paklausė, kodėl čia taip tylu.

Aš niekada nepamiršiu jos atsakymo… Būtent todėl stengiuosi visada būti šalia savo dukros.

Vaikų namų vadovė pažvelgė į misionierių ir atsakė:

Pirmą savaitę visi mažyliai stipriai verkė. Bet tada jie suprato, kad niekas negirdi ir niekas neateina.

Kūdikiai nustoja verkti, nes supranta, kad tai nepadeda. Niekas neateina jų paguosti. Nei po 10 minučių, nei po 4 valandų. Niekada.

Reklama

Ši istorija mane labai sujaudino. Jaučiau, kaip mano širdis suskilo į tūkstančius gabalėlių.

Po paskaitos grįžome namo ir Luellai daviau pažadą, kad visada būsiu šalia. VISADA. Net jei ji verkia antrą valandą nakties, aš girdžiu ir ateinu. Mes visada būsime šalia ir ateisime į pagalbą, jeigu to reikės“.

Ši istorija pakeitė Daynos mąstymą ir nuo tos dienos ji tęsi dukrai duotą pažadą.

Reklama