Skip to main content

Moteriai nusibodo, kad nei vienas iš šeimos narių jai nepadeda tvarkytis namuose. Galiausiai ji problemą išsprendė taip, kaip niekas nesitikėjo

Turbūt kiekviena mama ir namų šeimininkė patyrė bent vieną dieną savo gyvenime, kai norėjosi nuleisti rankas. Šiais laikais mamos rūpinasi namų buitimi ir tuo pačiu metu dirba pilnas darbo dienas. Nenuostabu, kad visa kantrybė išsenka tada, kai namiškiai nustoja atlikti net elementariausius dalykus namie.

Reklama

Moteris interneto platybei prisistačiusi kaip Miss Potkin vieną dieną nusprendė, kad jai jau yra gana. Jos vaikai ir vyras, kurie praleidžia nemažai laiko namie, pavertė juos tikra kiaulide. Kasdien moteris virtuvėje suranda ne tik neplautas lėkštes ir puodelius, tačiau ir kiekviename kambaryje vis didėjančią netvarką.

Dirbanti mama nusprendė, kad jos šeimą reikia pamokyti jų pačiu metodu. Ji vieną dieną nieko šeimai nesakydama nustojo plauti indus, gaminti vakarienes, tvarkyti kambarius ir gaminti maistą. Ji kasdien fotografavo ir dalinosi su savo vis didėjančiu sekėju ratu tuo, kas dėjosi jų namuose.

Reklama

Ji matė, kad niekas nejudina nė piršto tam, kad namie būtų bent švarus puodelis ir šaukštas, tačiau ji tikrai nesiruošė pasiduoti. Ji namiškiams paliko ir kitus akivaizdžius darbus namie – tokius kaip papildyti tualetiniu popieriumi namų tualetus. Ji pralinksmino tūkstančius Twitter vartotojų tuo, kaip jos namiškiai naudojo absoliučiai paskutinius stalo įrankius ir puodelius namie.

Reklama

Ją palaikė ir suprato tūkstančiai tokių pačių mamų, kurios nedrįsta to paties padaryti savo šeimoms, nors ir labai norėtų. Miss Potkin tiesiog norėjo parodyti savo šeimynai, kiek daug jie palieka darbo vienai mamai, kai kiekvienas šeimos narys gali bent maža dalimi prisidėti prie namų tvarkos palaikymo.

Galiausiai po poros dienų moteris patyrė triumfą, nes vyras ir vaikai pagaliau ėmėsi darbo. Jie jau nebe turėjo kitos išeities, nes namie nebuvo net švaraus indo arbatai išgerti. Ko tikrai Miss Potkin nesitikėjo, tai kad jos nuotraukos ir istorija pasklis po visą internetą. Šmaikštus moters kerštas šeimai sulaukė didelio palaikymo ir aplodismentų nuo tūkstančių tokio paties likimo mamų. Nors atsirado ir žmonių, kurie peikė tokį jos elgesį ir vadino tai vaikų ir vyro nepriežiūra, tačiau pripažinkime, tokia pamoka buvo tikrai veiksminga.

Reklama