Skip to main content

Moteris užtiko savo vyrą gulintį su jų trylikamete dukra. Tiems, kurie galvojo apie iškrypimus, moteris pateikė pribloškiantį paaiškinimą

Labai dažnai svarstoma, kas yra laimingos santuokos sudėtyje. Meilė, rūpestis, pagarba, ištikimybė – tai dalykai, kuriuos gali įvardinti kiekvienas. Kaip bebūtų liūdna, mes dažnai pasiryžtame santykiams kompromise, kai gaunama vos keletas iš šių pamatinių geros sąjungos vertybių. Nenuostabu, kad skyrybų statistika tik auga – mes visi skubame įsivelti į santykius, kurie iš prigimties yra netinkami mums. 

Reklama

Kari Boyer prabilo apie savo santuoką tada, kai susirgo jos dukra. 13-metė paauglė negalėjo nulaikyti organizme net paprasto vandens, vėmė ir išseko iki nerealaus lygio. Natūraliai, mamos yra pirmas žmogus, kuris pasirūpina vaikais tokiais atvejais. Tačiau Kari pamatė, kad jos atveju realybė yra visai kitokia.

Kai jos dukra dėl išsekimo negalėjo net pajudėti ir gulėjo vonioje ant grindų šalia tualeto, Kari užtiko savo vyrą, gulintį ant žemės šalia dukros. Ji tą akimirką suvokė iki galo vieną dalyką, apie kurį ji pagalvodavo visus 15 gyvenimo kartu metų, tačiau šį kartą ji suprato tiesą iki paskutinio trupinio. Ji norėjo pasidalinti vyro ir dukros keista nuotrauka internete ir pasinaudojus proga paaiškinti kai ką apie santuoką, meilę ir šeimą. Štai ką ji parašė ir sulaukė milijonų žmonių dėmesio:

Reklama

„Kreipiuosi į jaunas merginas, kurios neišvengiamai sulaukia laikotarpio savo gyvenime, kai nori ir reikia ieškoti sau partnerio. Jūs pradedate svajoti ir melsti Dievo sutuoktinio su konkrečiomis savybėmis. Leiskite man papasakoti, kokio vyro reikia melsti Dievo. Melskite tokio vyro, kuris gulės šalia jūsų būsimo 13-mečio vaiko ant vonios grindų, kuris melsis už jos sveikatą, kai ji sirgs taip stipriai, kad organizmas atmes net gurkšnį vandens.

Reklama

Melskite vyro, kuris nuneš ją žemyn laiptais į automobilį ir praleis visą naktį ligoninėje šalia jos. Melskite sutuoktinio, kuris jus ir jūsų vaikus nuolatos iškels į pirmą vietą ir visada aukščiau savęs. Jaunos merginos, patikėkite manimi, kai sakau – prieš siekiant kuo greičiau ištekėti už bet ko, įsitikinkite, kad tas žmogus, kuriam norite atiduoti visą savo gyvenimą, yra tas, kurį atsiuntė jums pats Dievas.

Nes gyvenimas yra toks – po 15 santuokos metų, trijų vaikų ir vieno danguje, po daug niokojančių išbandymų ir daug širdgėlos, tavo žmogus visada turi tvirtai išlikti šalia. Joks laikotarpis, kai ieškai sau tinkamo gyvenimo partnerio, nėra blogiau, nei gyventi ir prarasti savo laiką su tuo žmogumi, kuris tau nėra pasiųstas Dievo. Palauk, neskubėk, o kol lauki, melskis, kad Viešpats ne tik paruoštų jūsų būsimą sutuoktinį, bet ir paruoštų jus būti tokia žmona, kokia jums lemta tapti.”

Reklama

Po Kari pasidalinta nuotrauka pasipylė jūra komentarų. Iš pirmo žvilgsnio provokuojanti nuotrauka iš tiesų slėpė didelį emocinį užtaisą. Kari pasidalino savo išmintimi ir patirtimi, kuri iš tiesų yra neįkainojama. Tai, kad ji turi tokį nuostabų atsidavusį šeimai vyrą yra tikrai nuostabu. O jos žodžiai patvirtina seną tiesą – reikia tikrai atidžiai rinktis sau porą, kai nori eiti link altoriaus.

Šiandien mes dažnai kreipiame didesnį dėmesį į žmogaus išvaizdą, jo finansinius pajėgumus, statusus ir kitus paviršutinius dalykus. Tačiau iškilus pirmiems sunkumams šeimoje, mes susiduriame su tiesa, kuri sprogsta mums į veidą – tas žmogus, kuris man patiko dėl paviršutinių dalykų, yra visai ne tas partneris, kuris koja kojon eis tvirtai per sunkumus ir niekada nenuleis rankų dėl savo šeimos.

Tai yra sena tiesa, kaip pasaulis, tačiau apie ją pamirštame kasdien. Kari mintys ir jos nuotrauka apskriejo per pusę pasaulio, o suprantama, kodėl jos mintys taip surezonavo su daugeliu žmonių. Mums reikia kuo daugiau priminimų apie tai, kas kuria tikrą ir pilnatvės kupiną gyvenimą.