Skip to main content

Elektrikas gavo iškvietimą į senutės namus dėl elektros gedimo. Tačiau apsilankęs pas ją vieną kartą jis grįžo po poros dienų su pribloškiančia žinia

72-jų Gloria Scott gyveno labai kuklų gyvenimą ir mėgo tvarkytis savo namuose pati tiek, kiek išgali. Tačiau net tokiai užsispyrusiai senolei ne kiekvienas darbas yra įkandamas, tad dėl neveikiančios elektros instaliacijos ji privalėjo išsikviesti elektriką. John Kinney buvo tas žmogus, kuriam pagal skelbimą paskambino Gloria.

Reklama

John atvyko penktadienio popietę, o jį pasitikusi senolė parodė specialistui, kur yra problema jos namuose. John nė neįsivaizdavo, kad tai bus kur kas didesnė problema, nei sugedęs elektros lizdas. Įėjęs į senolės namus vyras buvo priblokštas to, kokios būklės buvo jos namai.

Nors pastatas atrodė nelabai tvarkingai jau iš išorės, viduje John pamatė sąlygas, kuriomis senolė tikrai neturėtų gyventi. Vyras suprato, kad Gloria gyvena vienui viena ir absoliučiai neturi jokios pagalbos pasirūpinti byrančiais namais. Namų viduje trupėjo sienos, pro langus pūtė skersvėjis, neveikė net keletas elektros išvedžiojimų namie, taip pat namuose nebuvo vandens.

Reklama

Gloria taip pat prisipažino, kad jos finansinės galimybės yra labai ribotos, todėl pasirūpinti namais ji neturi jokio šanso. John tą akimirką suprato, kad jis tiesiog privalo padaryti dėl šios moters kur kas daugiau, nei ji drįsta paprašyti. Išdidi moteris per ilgai kentė apgailėtinas gyvenimo sąlygas tam, kad taip gyventų ir toliau.

Reklama

Palikęs Gloria John visą savaitgalį kūrė planą, kaip padėti močiutei. Kadangi darbų kiekis buvo beprotiškai didelis, nes reikėjo tvarkyti namo ne tik vidų, bet ir išorę bei džiunglėmis tapusį kiemą, jis žinojo, kad visko nepadarys vienas. Jis jau tada nusprendė, kad visas savo paslaugas jis suteiks nemokamai, tačiau John pagalvojo, kad tą patį padaryti jis gali paskatinti ir daugiau žmonių.

Jis sukūrė Facebook puslapį pavadinimu “Mielai močiutei reikia pagalbos” kuriame jis ne tik papasakojo apie Gloria situaciją, bet ir sukūrė lėšų rinkimo galimybę. John buvo sunku patikėti savo akimis, tačiau per 27 dienas jis sugebėjo surinkti per 70 000 dolerių ir iš pagrindų atstatyti senolės namus.

Reklama

Gloria negalėjo patikėti tokiu žmonių gerumu ir prašė jai įžnybti ir įsitikinti, kad tai ne sapnas. Istorija kaip virusas išplito ne tik per įvairius televizijos kanalus, bet ir internete. Savo pagalbą ir paramą siūlė šimtai savanorių ir geradarių, kurie prisijungė ne tik finansiškai, bet ir fiziniu darbu. Pamažu Gloria namai bei kiemas pasikeitė neatpažįstamai.

Reklama

Geraširdžių dėka ji turėjo ne tik sutaisytą stogą, sienas, langus, bet ir naujai apželdintą kiemą bei visiškai atnaujintą namų interjerą viduje. Atnaujintuose namuose buvo įdiegta ne tik nauja elektros instaliacija, bet ir vandentiekis. Moteris negalėjo net suvokti to, kokia gerumo banga užliejo ją.

John nusprendė, kad nors šis tokio pobūdžio projektas buvo pirmas jo gyvenime, bet jis bus tikrai ne paskutinis. Vyras su kitais aktyviais savanoriais pasivadino “Glorios Gladiatoriais” ir planuoja tęsti labdaringą veiklą senoliams ir toliau.

Didžiausias atpildas didelei grupei susitelkusių žmonių buvo Gloria šypsena ir laimės ašaros. Taip visiškai netyčia skambutis elektrikui pakeitė Gloria gyvenimą. Nuo to laiko senjorė gyvena ne tik saugiuose, bet ir gražiuose namuose bei turi didelę krūvą naujų draugų, kurie išsklaidė jos vienatvę. 

Pilna istorija ir visi namų pokyčiai video reportaže:

Reklama