Skip to main content

Moteris su savo šunimis bėgiojo miškelyje, tačiau vienu metu jie sustojo ir atsisakė judėti toliau. Po akimirkos moteris pamatė sukrečiantį vaizdą

Keistų ir neplanuotų įvykių dėka, vieną 1998-ųjų gegužės dieną Azita Milanian atsidūrė tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Tą dieną moteris pasiėmė savo šunis ir išėjo pabėgioti įprastu maršrutu.

Azitos augintiniai pasižymėjo dideliu smalsumu ir pradėdavo elgtis labai nerimastingai, jei pastebėdavo kokį gyvūną. Tą dieną jie sustojo vienoje vietoje ir visiškai nejudėjo. Moteris kvietė augintinius bėgti toliau, tačiau keturkojai nekreipė į tai dėmesio.

Reklama

Priėjusi arčiau moteris pamatė kažką panašus į kūdikio kojytes, styrančias iš po žemių. Nustūmus krūmo šakas ir nupurčius daug žemių, prieš jos akis išniro pats baisiausias vaizdas – ten buvo užkastas vos kelių valandų amžiaus kūdikis.

Šoko ištikta moteris pradėjo valyti mažylio veidą, kad jis galėtų įkvėpti gryno oro. Berniuko būklė sparčiai blogėjo, tačiau atvykusiems medikams pavyko išgelbėti jo gyvybę.

Reklama

Berniukui buvo duotas neoficialus Christian vardas.

Tuo tarpu Azita pasakojo, kad ją į tą vietą nuvedė kažkokios aukštesnės jėgos. Ji jautėsi nepaprastai laiminga būdama tuo Dievo įrankiu, kurio pagalba buvo išsaugota maža trapi gyvybė.

Reklama

Nuo to laiko moteris nieko nežinojo apie berniuką, kuris buvo įvaikintas po kelių mėnesių.

Mažylį įsivaikino puiki šeima ir davė jam Matthew Whitaker vardą. Apie savo pirmąją dieną šiame pasaulyje Matthew žinojo, tačiau labai nedaug. Tik tiek, kiek jis galėjo pamatyti iš senų žinių reportažų ir straipsnių laikraščiuose.

Tačiau jis žinojo, kad buvo išgelbėtas nuostabios moters, vardu Azita.

Praėjus 20-čiai metų Matthew nusprendė padaryti siurprizą savo angelui sargui. Taip vaikinas vadina moterį, kuri tą dieną išgelbėjo jo gyvybę.

Azita sulaukė labai netikėto skambučio iš radijo laidos vedėjų, kurie pranešė, kad Matthew nori su ja susitikti.

Reklama

Moteris visą šį laiką laukė dienos, kai pagaliau susitiks su kadaise išgelbėtu berniuku. Tai buvo nepaprastai emocionali ir jautri akimirka, kurią girdėjo tūkstančiai žmonių per savo radijo imtuvus.

Reklama

Azita dar kartą prisiminė, ką išgyveno ir kokie keisti sutapimai ją lydėjo tą dieną. Moteris taip pat atskleidė, kad galvojo apie Matthew įsivaikinimą, tačiau kadangi jos vardas buvo paskelbtas per visus įmanomus žinių kanalus, ji baiminosi dėl mažylio saugumo.

Tuo tarpu vaikinas pagaliau galėjo gyvai padėkoti savo gelbėtojai.

Kokia graži ir jautri istorija…

Reklama