Skip to main content

Moteris pasiūlė benamiui nemokamai jį apkirpti, tačiau tada pažvelgė į jo kojas ir pamatė sukrečiantį vaizdą

Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje tūkstančiai žmonių gyvena tiesiog gatvėje. Tarp tokių buvo ir 57-erių Filadelfijos (JAV) gyventojas John Lochlan. Bėgant metams vyras visiškai prarado pasitikėjimą žmonėmis, nes dažniausiai jų požiūris būdavo itin priešiškas.

Reklama

Vieną dieną vyrą partrenkė automobilis, o po stipraus smūgio liko pažeistas jo stuburas. John nesulaukė jokios medicininės pagalbos ir infekcija išplito į apatinę kūno dalį. Galiausiai jis nebegalėjo atsistoti ant savo kojų…

John pasakojo, kad kiekvieną dieną pabudęs sėdėdavo toje pačioje vietoje ir prašydavo žmonių paaukoti pinigų.

Kadangi daugelis praeivių tiesiog numodavo ranka, vyras visiškai prarado pasitikėjimą žmonija…

Tačiau vieną dieną prie John priėjo moteris, kuri pasiūlė bent jau leisti nukirpti jo ilgus plaukus. Iš pradžių benamis vyras atsisakė, tačiau geraširdė moteris pažadėjo grįžti po kurio laiko. Galbūt jis persigalvos.

Reklama

Šios moters vardas – Lolly Galvin. Ji dirba organizacijoje, kuri rūpinasi benamiais žmonėmis, suteikiant jiems nemokamas kirpimo paslaugas, miegmaišius ir šiltus drabužius.

Taip organizacija bando bent kiek palengvinti benamių gyvenimą.

Reklama

Galiausiai John leido nukirpti savo ilgus plaukus, tačiau kirpimo metu Lolly pastebėjo, kad kažkas ne taip su vyro kojomis. Netrukus jis papasakojo savo liūdną gyvenimo istoriją.

Vyras buvo labai nuoširdus, todėl Lolly nusprendė jam padėti.

John buvo pristatytas į ligoninę, kur gavo reikiamą medicininę pagalbą. Prireikė nemažai laiko, tačiau vyras pirmą kartą per daugelį metų ir vėl stovėjo ant savo kojų!

Reklama

“Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad galiu taip prisirišti prie visiškai nepažįstamo žmogaus. Net ir šiandien John yra puikus mano draugas“ – sako Lolly.

Kartais reikia nustoti galvoti tik apie save ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kurios jiems taip reikia. John ir Lolly istorija yra labai gražus to pavyzdys!