Skip to main content

Mergina išgirdo šunų lojimą, tad išėjo į kiemą pažiūrėti, kas vyksta. Ten ji išvydo pribloškiantį vaizdą

Niekas niekada negali pasiruošti nenumatytoms ir net pavojingoms situacijoms. Laimei, žmogaus kūnas ir smegenys yra tam pasiruošusios natūraliai su pulk arba bėk refleksu. Savo reakciją išbandė ir mergina iš Kalifornijos, kuri su pavoju sau ir savo gyvūnams susidūrė tiesiog savo kieme.

Reklama

17-metė Hailey Morinico buvo namuose, kai išgirdo savo 4 šunis staigiai pradėjusius loti. Mergina žinojo, kad vyksta kažkas neįprasto, tad ji nubėgo paskui savo augintinius į vidinį kiemelį. Tačiau tokiam vaizdiniui, kurį pamatė, ji nebuvo pasiruošusi. Jos visi augintiniai, nors ir skirtingų dydžių, tačiau puolė ginti savo teritorijos, kai į kiemą įsibrovė meška su dviem meškiukais.

Hailey matė, kad meška agresyviai ginasi ir savo letena užgavo vieną iš šunelių. Tai be abejonės buvo natūralus laukinio gyvūno atsakas į gresiantį pavojų savo vaikams, tačiau Hailey taip pat turėjo stiprius gynybos instinktus. Mergina vos per sekundę priėmė sprendimą ne bėgti iš savo kiemo palikus šunis likimo valiai.

Reklama

Ji puolė pati prie meškos ir vienu judesiu nustūmė ją nuo tvoros krašto. Tada ji griebė mažylius šunis ir nubėgo namo į saugią vietą. Tik po to ji suvokė, kokiam pavojui į akis ji pažiūrėjo. Meška vienu judesiu taip pat galėjo smogti ir jaunai merginai, tačiau tą pačią sekundę gyvūnas buvo užimtas smogiant mažam šuneliui.

Reklama

Hailey tik po geros valandos atsikvošėjo nuo to, kas įvyko, o vėliau prisiminė, kad jos kieme veikia vaizdo kameros, kurios įamžino visą neįtikėtiną susidūrimą. Mergina įrašu pasidalino internete ir natūralu, kad susilaukė milžiniško dėmesio visame pasaulyje. Jos poelgis buvo parodytas per nacionalinę televiziją ir apie jos drąsą papasakojo dešimtys JAV ir užsienio dienraščių.

Iš tiesų, tai, ką padarė Hailey, buvo ne tik neįtikėtina, bet ir neapsakomai pavojinga. Nepaisant to, ji nesigaili apgyvusi savo gyvūnus, kurie yra labai svarbi jos šeimos dalis.

Tiesą pasakius, aš net tą akimirką nesupratau, kad tai meška. Kas savam prote pultų kovoti su meška? Kas taip daro?”- savo apmąstymais dalinosi mergina.

Reklama

Be abejonės, merginos tėvų kraujas sustingo, kai jie pamatė vaizdo įrašą. Tačiau jie džiaugiasi, kad viskas pasibaigė laimingai. Hailey mama taip pat laiminga, kad jos emocinio palaikymo šuo nenukentėjo. Specialistai pasinaudojo proga ir šiuo video papasakojo visiems žmonėms, kad pasielgti taip, kaip tai padarė ši bebaimė mergina, tikrai nevalia.

Reklama

“Nėra nieko pavojingiau, nei meška su mažyliais. Niekada nebėkite link gyvūno ir nedarykite su juo jokio fizinio kontakto” – įspėjo specialistai. Nors Hailey ir pripažįsta, kad tai, kaip ji gynėsi, buvo neįtikėtinai pavojinga, ji pasielgė taip, kaip liepė tą akimirką jos protas. Jei tai pasikartotų, galimai mergina pasielgtų kitaip, nes iš tiesų gintis prieš laukinį gyvūną tokiu būdu yra nevalia.

Kvapą gniaužiantis video ir interviu su drąsuole mergina:

Reklama