Skip to main content

Autobuso vairuotojas pamatė, kad viena keleivė graudžiai verkia. Išgirdęs, kas nutiko, vyras akimirksniu pakeitė visą maršrutą

Jaqueline Mason jau kurį laiką buvo nemačiusi savo mamos, kuri gyvena slaugos namuose Belfasto mieste, Šiaurės Airijoje.

Autobusu važiavusi moteris tikėjosi greitai susitikti su savo mama Eileen, tačiau netrukus pastebėjo, jog įlipo ne į tą autobusą. Dėl koronaviruso pandemijos lankymo valandos buvo labai sugriežtintos, todėl kiekviena minutė buvo labai brangi.

Reklama

Jaqueline apsiverkė supratusi, kad niekaip nespės pasirodyti nurodytu laiku ir greičiausiai praras galimybę susitikti su mylima mama. Savo brangiausio žmogaus ji buvo nemačiusi net kelis mėnesius…

Beviltiškoje situacijose atsidūrusi moteris nebežinojo ką daryti, tačiau tada pagalbos ranką ištiesė autobuso vairuotojas.

Sužinojęs, kas nutiko, vairuotojas Alec paprašė moters nebelieti ašarų ir pažadėjo išspręsti problemą.

“Ji papasakojo, kad jau ilgą laiką nematė savo mamos,  o aš pasakiau: prisėskite ir nusiraminkite, o aš pabandysiu išspręsti šią situaciją“ – pasakoja autobuso vairuotojas.

Reklama

Alec kreipėsi į kitus keleivius ir pranešė, kad autobuse yra moteris, kuri ilgą laiką nematė savo mamos. Reikėjo nukrypti nuo autobuso maršruto, tačiau nei vienas keleivis neturėjo jokių priekaištų.

Supratingo vairuotojo dėka Jaqueline spėjo į susitikimą su savo 79-erių mama.

Skubanti moteris pamiršo paklausti vairuotojo vardo, todėl vėliau socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu, kuriame padėkojo geraširdžiam vyrui.

Reklama

Neilgai trukus buvo nustatyta Aleco tapatybė, tačiau jis pats negalėjo patikėti, kad tapo socialinių tinklų žvaigžde. Vyras džiaugėsi, kad Jaqueline pavyko susitikti su savo brangiausiu žmogumi.

“Man dukra atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame Jaqueline džiaugėsi susitikusi su mama. Tai pakėlė ir mano nuotaiką“ – sako Alec.

Internautai vairuotoją pavadino tikru herojumi, tačiau pats jis tokiu nesijaučia.

“Padariau tai, ką turėjau padaryti. Pandemijos metu artimieji nesimatė vieni su kitais, todėl puikiai suprantu, kaip tai svarbu. Džiaugiuosi, kad galėjau padėti šiai moteriai“ – istoriją užbaigia Alec.

Reklama