Skip to main content

Policininkas sustabdė pagyvenusį vyrą dėl greičio viršijimo. Tačiau išlipęs iš automobilio senolis papasakojo tai, kas privertė pareigūną imtis neatidėliotinų veiksmų

Kartais likimas mus nuveda keliais, kurių mes visiškai nesitikėjome savo gyvenime. Taip atsitiko vienam policijos pareigūnui, kuris sustabdė vairuotoją už greičio viršijimą. Jis ruošėsi išrašyti vyrui baudą, tačiau visa situacija netikėtai apsivertė aukštyn kojomis ir vietoj baudos pareigūnas skubėjo padėti sunkioje situacijoje atsidūrusiam vyrui.

Reklama

Pareigūnas Kevin Coates patruliavo gatvėmis, kai apie 19 valandą jis sustabdė vieną iš eismo dalyvių už greičio viršijimą. Jis priėjo prie automobilio, tačiau iš karto suprato, kad kažkas negerai. Senolis, vardu David buvo labai liūdnas. Susijaudinęs jis pradėjo pasakoti pareigūnui savo istoriją ir niekaip negalėjo sulaikyti ašarų.

„Viskas klostosi labai blogai“, – pradėjo aiškinti vyras trūkinėjančiu balsu. „Mano mylima žmona sunkiai susirgo, o sūnus turi psichinę negalią. Aš tikrai visada stengiuosi vairuoti atsakingai, nežinau kaip tai įvyko“, – ir tada visa situacija pareigūnui tapo aiški. „Šiandien savo žmonai nupirkau televizorių. Labai norėjau ją pradžiuginti, tačiau man niekaip nepavyksta jo prijungti“.

Reklama

Vyras visomis savo jėgomis stengėsi pradžiuginti sergančią žmoną, tačiau jam niekaip nepavyko prijungti naujo televizoriaus. Jis blaškėsi po visą miestą bandydamas sumontuoti ir sureguliuoti naują televizorių, tačiau niekas negalėjo jam padėti.

„David lakstė po įvairias parduotuves, ieškodamas pagalbos, bet jos negavo“, – pasakojo pareigūnas Kevin. „Jis buvo aiškiai nusivylęs ir jam reikėjo pagalbos“.

Reklama

Išsiaiškinęs visą situaciją pareigūnas nusprendė nebausti David. Jis tik žodiškai įspėjo vyrą ir sužinojęs adresą nusprendė jam padėti. Praėjus kuriam laikui, pasikvietęs į pagalbą savo kolegas, pareigūnas pasirodė vyro namuose ir padėjo jam išspręsti problemas iškilusias su televizoriumi.

„Pareigūnas Coates pastebėjo kelių eismo taisyklių pažeidimą ir jo tyrimo metu buvo nustatyta, kad šiam asmeniui reikėjo pagalbos ir pareigūnas nusprendė veikti“, – Facebook kartu su vaizdo įrašu paskelbė policijos departamentas. „Esant begalei kliūčių šiandieniniame pasaulyje, šiek tiek užuojautos ir supratimo labai praverčia“.

Vietoje to, kad nubausti vyrą, pareigūnas parodė savo užuojautą ir žmogiškumą. Jis atskubėjo į pagalbą neprašytas ir išsprendė vyro probemą. David buvo sužavėtas policininkų padarytu darbu ir labai gyrė juos.

“Jie prijungė mano televizorių per labai trumpą laiką ir dingo. Aš tik spėjau pasakyti: „Oho, kokia paslauga.“ Tiesą sakant nesitikėjau to iš policijos pareigūnų“ – pasakoja David.

Reklama

Tai puikus pavyzdys to, kad policijos pareigūno darbas yra ne tik bausti pažeidėjus už padarytus nusižengimus, tačiau ir padėti aplinkiniams. Kai žmogui reikia pagalbos pirmi kurie turėtų atsidurti šalia yra policijos pareigūnai. Gerbkime juos ir prisiminkime koks sudėtingas yra jų kasdienis darbas.

Reklama