Skip to main content

Parduotuvės darbuotojai rado dėžę su 10-mečio žinute. Tai, ką parašė berniukas, privertė imtis skubių veiksmų

10-metis Leon Ashworth iš Jungtinės Karalystės vieną dieną apsipirkinėjo savo vietinėje Asda parduotuvėje, kai jo akis užkliuvo už daikto, kurio jis seniai troško. Berniukas namie turi didžiulę kolekciją pliušinių žaislų, su kuriais jis net miega. Tą dieną jis pamatė nuostabaus grožio ir švelnumo pandą, o tokio žaislo jis ilgai ieškojo ir troško.

Reklama

Kadangi parduotuvėje buvo likę tik du tokie žaislai, berniukas prašė savo mamos Debbie nupirkti jam jį kuo greičiau, tačiau mama neturėjo pakankamai pinigų. Ji galėjo tik pažadėti sūnui, kad kai po savaitės ji gaus algą, jie galės grįžti ir nupirkti žaislą. Be abejonės šansų, kad žaislo niekas nenupirks per savaitę, buvo labai mažai.

Mama ir sūnus kreipėsi į parduotuvės darbuotojus su prašymu atidėti šią prekę iki kitos savaitės, tačiau dėl griežtų taisyklių jie negalėjo padėti. Nuliūdęs berniukas griebėsi paskutinio šiaudo ir nusprendė imtis iniciatyvos. Jis rado tuščią dėžę, įdėjo ten vieną iš pliušinių žaislų ir parašė žinutę ant dėžės šono. Daugybė gramatinių klaidų nesutrukdė parodyti berniuko desperatiško prašymo.

Reklama

“Mano mama neturi pakankamai pinigų nupirkti šį žaislą man dabar, mes norime nupirkti jį liepos 15-tą, kai mama gaus savo algą. Labai prašau, nenusipirkite šio paskutinio žaislo, nes tai mane labai nuliūdins ir sugraudins. Ačiū labai.” – tokią žinutę berniukas pabaigoje pasirašė kaip “būsimasis šios pandos šeimininkas”. Jis paslėpė dėžę su panda už kitos rūšies žaislų tikėdamasis, kad jos ten niekas nelies.

Reklama

Tačiau tą vakarą darbuotojai tvarkydami prekių lentynas surado tą dėžę ir perskaitė žinutę. Visi iki vieno buvo sujaudinti tokio berniuko atkaklumo ir to, kaip jis gražiai elgiasi tuo atveju, kai mama jam sako, kad negali nupirkti žaislo.

Parduotuvėje kiekvienas iš mūsų esame matę, kaip kartais isteriškai vaikai reaguoja į žodį “ne”. Leon parodė, koks išauklėtas jis yra ir kiek daug jis gali pasistengti dėl dalykų, kurių jis trokšta. Kadangi atidėti prekės darbuotojai negalėjo, jie mielai visi susidėjo po tam tikrą pinigų sumą ir nupirko berniukui tą žaislą dovanų.

Reklama

Leon džiaugsmui nebuvo ribų, kai po kelių dienų apsipirkinėjant jam buvo padaryta didelė staigmena įteikiant jo trokštamą žaislą. Kadangi berniukas jau buvo susitaupęs pakankamai pinigų žaislui nupirkti, jis panoro savo santaupas paaukoti labdarai.

Reklama

Parduotuvės vadyba pasidalino gražia nuotrauka internete, tačiau nė nesitikėjo, kad ji pasieks didžiausius žiniasklaidos šaltinius. Netrukus berniukas ir jo mama buvo pakviesti net į pokalbių laidą, kurios pabaigoje Leon šeimai buvo padovanota kelionė į Kiniją, kurios metu jie visi galės pamatyti tikras pandas ir net jas pamaitinti.

Taip ši atrodo paprasta istorija sušildė tūkstančių širdis, nes parduotuvės darbuotojų gerumas buvo vertas susižavėjimo.

Reklama