Skip to main content

10-metis berniukas pastebėjo, jog kažkas guli žolėse ir nedelsiant paskambino mamai. Moterį išgąsdino sūnaus pasakojimas

Maksimas Videmanas žaidė kieme su savo draugais, kai pastebėjo, jog kažkas guli žolėse. Tai buvo sunegalavęs vyras. Pro šalį ėjo daugybė žmonių, tačiau nei vienas jų nekreipė dėmesio į nukritusį vyrą. Kai kurie netgi apsimetė, kad jo nemato. Laimei, pagalbos ranką ištiesė dešimtmetis berniukas…

Reklama

Maksimas priėjo arčiau prie nukritusio vyro ir pasilenkęs išgirdo, kaip jis tyliu balsu prašo pagalbos. Vėliau paaiškėjo, kad sustreikavo vyro širdis.

Berniuko mama dirba vietiniame paieškos ir gelbėjimo būryje, todėl labai dažnai pasakoja sūnui istorijas apie žmonių gelbėjimą. Nieko nelaukęs Maksimas paskambino mamai, kuri paprašė perduoti telefoną suaugusiam žmogui. Deja, bet tokio šalia nebuvo, o pats vyras negalėjo ištarti nė žodžio.

Reklama

Kiekviena minutė buvo itin svarbi, todėl Maksimui teko pačiam gelbėti sunegalavusio vyro gyvybę. Berniuko mama iškvietė greitąją pagalbą, tačiau prieš atvykstant medikams reikėjo suteikti pirmąją pagalbą, tad ji pradėjo instruktuoti savo sūnų.

“Supratau, kad kiekviena minutė yra neįtikėtinai svarbi. Širdis – trapus dalykas. Trumpam padėjau ragelį, kad iškviesti greitąją pagalbą, o vėliau ir vėl paskambinau sūnui. Jis įsijungė garsiakalbį ir pradėjo vykdyti mano nurodymus“ – pasakoja berniuko mama Marija.

Reklama

Pirmiausiai reikėjo vyrą paversti ant šono ir atsegti marškinių apykaklę.

“Mano sūnus yra smulkus ir nelabai stiprus, todėl niekaip negalėjo paversti vyro ant šono. Pasakiau, kad sučiuptų už peties ir diržo, taip lengviau apsivers“ – sako Marija.

Maksimas klusniai vykdė mamos nurodymus ir jam viskas pavyko.

Berniukas visą laiką prabuvo šalia vyro, kol atvažiavo greitosios pagalbos medikai. Maksimas taip jaudinosi, kad net pamiršo paklausti vyro vardo ir į kokią ligoninę jis bus vežamas.

Reklama

Tačiau svarbiausia, kad jis išgelbėjo sunegalavusio vyro gyvybę.

Marija be galo didžiuojasi savo sūnumi, tačiau tuo pačiu pyksta ant praeivių, kurie nesustojo padėti…

Po kurio laiko Maksimas buvo apdovanotas už savo drąsų poelgį!

Reklama