Skip to main content

4-metis berniukas atskleidė savo tėčio paslaptį darželio auklėtojai. Išgirdusi ją moteris negalėjo likti nuošalyje

Nesavanaudiškas 54-erių darželio auklėtojos Nancy Bleuer poelgis privertė žavėtis visą pasaulį.

Moteris be galo myli savo darbą, o vaikai – ją. Visus darželinukus supa Nancy meilė ir rūpestis, todėl jie noriai pasidalino savo problemomis su ja.

Reklama

Vieną dieną moteris pastebėjo, kad keturmetis auklėtinis Camden elgiasi labai keistai. Buvo akivaizdu, kad berniuką kažkas neramina…

Auklėtoja nusprendė pasikalbėti su savo auklėtiniu ir jis viską papasakojo. Tą akimirką moteris suprato, kad negali likti nuošalyje.

Mažasis Camden papasakojo, kad tėtis turi didelių problemų su sveikata. Nancy susisiekė su berniuko tėčiu Darreld Petersen ir sužinojo, kad 34-erių vyrą kamuoja inkstų problemos. Jie “dirbo“ tik 20 procentų savo galimybių. Dėl šių problemų Darreld jautėsi itin prastai, o Camden jaudinosi dėl savo tėčio.

Reklama

Geraširdė moteris nusprendė padėti auklėtiniui ir jo tėčiui. Nancy pasiūlė ne tik padėti vyrui su namų ruošos darbais, tačiau nusprendė paaukoti vieną savo inkstą!

Nereikia nei sakyti, kad šis moters sprendimas sujaudino ir sukrėtė Darreldą. Nancy jaudinosi tik dėl vieno dalyko – ji bijojo, kad jos inkstas nebus tinkamas vyrui.

Visgi netrukus tyrimai parodė, kad moteris yra ideali donorė.

Reklama

Šiandien moteris sako, kad labai apsidžiaugė išgirdusi šią gydytojų naujieną. Nancy nežino, kaip būtų reikėję gyventi toliau, jei jos inkstas nebūtų tikęs.

Tuo tarpu Darreldui buvo sunku patikėti, kad menkai pažįstama moteris yra pasiryžusi paaukoti tokį gyvybiškai svarbų organą. Vyras įsitikinęs, kad dar vieną tokios geros širdies moterį, kaip Nancy, būtų labai sunku rasti šiame pasaulyje.

Jeigu tik pasaulyje būtų tiek daug rūpestingų žmonių, neabejotinai jis būtų kur kas gražesnis…

Reklama

Camden labai norėjo padėkoti savo auklėtojai ir į darželį atėjo su didele gėlių puokšte. Moteris itin džiaugėsi parodytu dėmesiu, o berniukas tiesiog švytėjo iš laimės. Juk jo tėtis gyvens!

Nuostabus Nancy Bleuer poelgis tik dar kartą įrodo, kad pasaulyje yra gerų ir rūpestingų žmonių…

Reklama