Skip to main content

Kavinėje pagyvenęs vyras gavo grąžos vieno dolerio kupiūrą. Tačiau jam pradėjo svaigti galva pamačius, kas ant jos parašyta

Prieš daugiau nei 50 metų Peter Bilello gyvenimas pasikeitė visiems laikams, kai jis nuvyko aplankyti mamą į gimtąją Italiją.

“Tuo metu buvau dar nevedęs, todėl mama labai norėjo surasti man gyvenimo moterį. Ji netgi turėjo vieną kandidatę, kurią pažinojo jau ilgą laiką. Galiausiai ji paklausė: kodėl gi jums nesusituokus? Juokingiausia, kad nei ji mane pažinojo, nei aš jos“ – pasakoja Peter.

Reklama

Visgi mamos norui buvo lemta išsipildyti. Praėjus vos 40 dienų nuo pažinties dienos Peter ir Grace iškėlė savo vestuves Italijoje.

1964-ais metais pora persikėlė į Konektikutą (JAV), kur vyras gyvena iki šiol. Santuokoje Peter ir Grace susilaukė dviejų vaikų, o jie padovanojo keturis nuostabius anūkus.

“Ji buvo labai gera žmona, puiki šeimininkė ir nuostabi mama. Man tikrai pasisekė, kad Grace atsirado mano gyvenime“ – pasakoja vyras.

2001 metais moteriai buvo diagnozuotas vėžys, dėl kurio teko iškęsti operaciją ir chemoterapiją.

“Maniau, kad viskas baigsis laimingai“ – sako Peter.

Reklama

Tačiau po trejų metų vėžys grįžo ir moteriai vėl buvo reikalingas gydymas.

“Stengiausi visą laiką būti šalia savo mylimos žmonos. Ji eina į chemoterapiją, aš sėdžiu šalia. Gydymas labai išvargindavo Grace, todėl atlikdavau visus darbus namuose“ – pasakoja vyras.

Reklama

2009 metais Peter sugalvojo labai įdomią idėją. Jis pasiūlė žmonai pasirašyti ant vieno dolerio kupiūros.

“Žmonai pasakiau: aš ant vienos kupiūros užrašysiu Peter B, o tu ant kitos užrašyk Grace B. Įsidėjau tuo du dolerius į savo piniginę“.

“Kupiūros piniginėje prabuvo vienus metus, tačiau tada nuėjau apsipirkti ir išleidau tuos du dolerius. Net negaliu pasakyti, kur tiksliai. Grįžau namo ir pasakiau žmonai: Grace, šiandien padariau milžinišką klaidą… Daugiau niekada nepamatysiu tų kupiūrų“ – pasakoja Peter.

Galbūt kupiūros ir dingo, tačiau poros meilė buvo tokia pat stipri. 2014 metais jie atšventė auksines vestuves.

Deja, bet tų pačių metų lapkritį Grace pralaimėjo kovą su vėžiu…

“Buvau labai artimas su savo žmona. Stengiausi padėti, kuo galiu. Galbūt dėl to jai pavyko nugyventi dar 13 metų, nors gydytojų prognozės buvo liūdnos“ – pasakoja vyras.

Reklama

Praėjus kelioms savaitėms po žmonos mirties Peter nusivedė savo anūkę Ashley į kavinę. Vyras padavė anūkei 10 dolerių kupiūrą, o ji sugrįžo su 3 dolerių grąža. Ant vieno iš tų dolerių buvo puikiai pažįstamas užrašas – “Grace B.“.

“Vos tik pamačiau tą dolerį, iš karto pradėjo svaigti galva ir riedėti ašaros. Su anūke buvome tokie laimingi… Niekada nemaniau, kad pavyks atgauti šią kupiūrą“.

“Tikras stebuklas, kad pavyko atgauti tą patį dolerį po penkių metų. Kas žino, kiek tūkstančių žmonių jį laikė savo rankose“.

Šiandien kupiūra yra saugioje vietoje.

“To dolerio niekas nebegaus. Nieku gyvu!“ – istoriją užbaigia vyras.