Skip to main content

Tėtis nupirko dukrai naudotą automobilį, tačiau jam per kūną perbėgo šiurpuliukai pamačius, ką pardavėja paliko automobilio salone

Kevin Duke norėjo pradžiuginti savo dukrą gimtadienio proga ir padovanojo naudotą automobilį. Tiesa, iš pradžių tėtis nusprendė patikrinti ar viskas automobilyje tinkamai veikia.

Kevin apžiūrėjo transporto priemonės saloną ir viduje rado laišką, kuri buvo adresuotas būtent jam…

Reklama

Ant voko buvo užrašyta: “Naujam automobilio savininkui. Labai svarbi informacija“.

Vyras pradėjo skaityti laišką ir sužinojo, kad jį parašė buvusios automobilio savininkės dukra. Moteris, vardu Sabrina, paaiškino, kodėl automobilis buvo parduotas. Ir kodėl tai nėra tik paprastas senas automobilis.

“Aš tiesiog noriu papasakoti, kokią ypatingą transporto priemonę jūs nusipirkote. Šis automobilis priklausė mano mamai.

Ji mirė 2015 m. vasario 25 d. gaisro namie metu, kuris nusinešė ir mano šešiametės dukros bei mano tetos gyvybes.

Paskutinį kartą mano mama vairavo šį automobilį tą lemtingą dieną. Ji su mano dukra važiavo į parduotuvę ir kirpyklą.

Šis automobilis man sukelia daugybę prisiminimų. Gaisro metu netekau namų ir visko, kas buvo juose. Šis automobilis buvo viskas, kas liko iš mano gyvenimo ir artimųjų.

Dėl popierizmo klaidos draudimo kompanija nepadengė mano išlaidų automobiliui. Labai skaudu, kad netekau savo šeimos, namų, o dabar ne dėl savo kaltės prarandu ir paskutinį dalyką, kuris siejo mane su mano dukra ir mama.

Reklama

Aš ant jūsų tikrai nepykstu. Tikiuosi, kad šis automobilis bus pats geriausias, kokį tik kada esate turėjęs. Tikiuosi, kad jis važiuos dar 100 metų. Tikiuosi, kad ant galinės sėdynės sėdės daugybė vaikų. Mano šeima užpildė šį automobilį su didele meile ir kitais lipniais dalykėliais.

Mes daug keliavome ir garsiai klausėme muzikos. Ant galinės sėdynės pakeičiau tiek sauskelnių, kad net pati negaliu suskaičiuoti. Greičiausiai dar kažkur rasite čiulpinuko pagaliuką ar kreidelę, kuriuos numetė mano dukra. O gal net ir vištienos gabalėlį!

Reklama

Nežinau ar pastebėjote, bet automobilio panelė yra nešvari. Tai mano mergaitės darbas. Ji negalėjo nustygti vietoje, kol mes leidomės į įvairias keliones.

Įlenkimą automobilio durelėse taip pat padarė mano dukra. Tą dieną ji mokėsi važiuoti dviračiu.

Tai įvyko keli mėnesiai prieš lemtingą gaisrą. Žinau, kad jums tai tik paprastas automobilis, tačiau man jis reiškia kur kas daugiau. Šioje transporto priemonėje prabėgo mūsų gyvenimas. Šis automobilis yra kupinas laimės, meilės ir džiaugsmo. Kadangi dabar jis yra jūsų, žinokite, kad tai ne tiesiog eilinė transporto priemonė. Tai didelis prisiminimas.

Šis automobilis yra paskutinė mano šeimos dalelė. Jei kada nors planuosite jį parduoti – prašau, susiraskite mane. Neseniai sumokėjau už trejas laidotuves ir kol kas neturiu stogo virš galvos. Tačiau ateityje tikiuosi būti geresnėje situacijoje, kad galėčiau nusipirkti šį automobilį atgal. Būkite laimingi, gyvenkite ir mylėkite taip, kaip tai darėme mes. Linkiu pačios didžiausios sėkmės!

Nuoširdžiai, Sabrina“.

Reklama

Perskaitęs laišką Kevin iš karto susigraudino.

Vėliau vyras pasidalino laiško turiniu socialiniame tinkle, tačiau net nenutuokė, kad jis sujaudins ir tūkstančius žmonių visame pasaulyje.

Geraširdžiai žmonės paaukojo reikiamą pinigų sumą, kad Kevino dukrai būtų galima nupirkti kitą naudotą transporto priemonę, o Sabrinai grąžinti jos mamos automobilį su visais prisiminimais.

Reklama

Visiems prisidėjusiems buvo akivaizdu, kad tai kur kas daugiau nei eilinis automobilis. Kevin buvo pasiruošęs paaukoti savo pinigus ir be jokio atlygio grąžinti Sabrinai automobilį, tačiau geraširdžiai žmonės norėjo, kad ir jo dukros svajonė būtų išpildyta.

Pati Sabrina negalėjo patikėti tokiu žmonių gerumu, tačiau ji buvo be galo dėkinga.

Moters artimųjų jau nebesugrąžinsi, tačiau jai pavyko išsaugoti bent dalelę prisiminimų…

Reklama