Skip to main content

Pasiturintys tėvai nupirko naujus suolus tik savo vaikams ir taip atskyrė skurdesnius mokinius. Tačiau vienas tėtis neįtikėtinu būdu pamokė pasipūtusius turtuolius

Vienas vyras pasidalino istorija, kurią jam papasakojo geras draugas. Ji tikrai verta dėmesio!

“Mano draugas turi klestintį verslą, tačiau visiškai nesistengia parodyti, koks yra turtingas. Jis gyvena įprastame vieno aukšto name, nešioja paprastus drabužius, vairuoja ne naują automobilį.

Mokykloje, kurioje mokosi jo dukra, grupė turtingų tėvelių nusprendė pakeisti senus suolus klasėje. Mokykla neturėjo pakankamai lėšų, o mokiniai sėdėjo suoluose, kuriuos puikiai pamena jų tėvai, o gal net ir seneliai.

Reklama

Pasiturintys tėvai spaudė klasės auklėtoją, kad kiekviena šeima pati nupirktų po suolą savo atžalai. Problema buvo tai, kad nepasiturinčios šeimos negalėjo skirti tiek pinigų.

Tai visiškai nerūpėjo turtingiems tėveliams ir jie nusprendė nupirkti suolus savo vaikams. Mano draugas pasiūlė susidėti pinigų, kiek kas gali, ir nupirkti suolus visiems vaikams. Tačiau jo idėja buvo atmesta. Pasipiktinę turtingi tėveliai klausė:

“Kodėl mes turėtume leisti savo pinigus ant kitų vaikų? Tegul jie sėdi senuose suoluose“.

Reklama

Dėl to mano draugas atsisakė pirkti suolus su kitais tėvais. Anot jo, tai lemtų klasės pasiskirstymą į “turtingus“ ir “nepasiturinčius“. Tai jam atrodė visiškai nepriimtina.

Pasiturintys tėvai pasiekė savo tikslą ir nupirko suolus tik savo vaikams. Atėję į mokyklą vaikai išvydo tokį vaizdą: vienoje pusėje buvo pastatyti nauji suolai su kėdėmis, o kitoje – seni. Lyg vieni vaikai priklausytų “elgetų“ klasei.

Reklama

Turtingi tėvai buvo nepaprastai patenkinti. Mano draugas dar paklausė, ar jie nemato tame nieko blogo, tačiau jie išdidžiai astakė:

“Nematome. Mes galime sau tai leisti!“.

Visa tai truko vieną dieną. Kitą rytą į mokyklą atėję mokiniai vietoj senų suolų rado labai modernius ir brangius stalus. Kurie netgi buvo geresni.

Dabar jau turtingi tėveliai ėmė piktintis ir šaukti, kad ši diskriminacija žemina vaikus ir kad tokius suolus turi turėti visi.

Reklama

Mano draugas tiesiog žiūrėjo į juos ir šypsojosi. Tuomet vienas iš tėvų jo paklausė: “Ar tu tai padarei?“.

Jis atsakė: “Nelabai suprantu jūsų pasipiktinimo. Argi ne jūs norėjote, kad vieni vaikai turėtų geresnius suolus už kitus? Tai štai, jūsų noras išsipildė“.

Reklama