Skip to main content

Mokyklos valytojui įgriso, kad moksleivės kasdien lūpdažiais ištepa veidrodžius tualete. Galiausiai vyras neįtikėtinu būdu pamokė mergaites

Valytojo darbas yra garbinga, tačiau labai sunki profesija. Negana to, kad tai fizinis darbas, dažnai reikalaujantis daug jėgų, kartais valytojams tenka daryti ir nelabai malonius darbus. Tualetų valymas yra tik viena dalis to, kas jų kasdienybėje nemalonu.

Dažnai būna kur kas nemaloniau stebėti neatsakingus žmones, kurie tyčia sukelia netvarką, išmėto šiukšles kur papuola ar net daro žalą inventoriui. Vienos mokyklos valytojas kasdien susidurdavo su ta pačia problema. Tarp mergaičių prasidėjo nauja mada – lūpdažiais rašyti užrašus ant tualete esančių veidrodžių, palikti ant jų bučinių antspaudus.

Reklama

Vyras kreipėsi į direktorę, norėdamas, kad ši uždraustų mokinėms taip elgtis. Galite tik įsivaizduoti, kiek bereikalingo darbo šiam ir taip sunkiai dirbančiam vyrui pridėdavo neatsakingos mergaitės. Direktorė per garsiakalbius pranešė visai mokyklai, kad purvinti veidrodžius mokykloje nevalia. Tai turi pasibaigti. Kaip manote, ar mergaitės nustojo tai daryti?

Iš keršto jos darė tai tik dar daugiau. Pamatęs, kad jokie gražūs būdai su paauglėmis neveikia, valytojas sugalvojo idealų planą, kuriuo jis nusprendė pamokyti merginas. Sekančią dieną jis su direktorės pagalba subūrė grupelę mergaičių, kurias jis norėjo pasikviesti demonstracijai. Be abejonės, mergaičių veiduose buvo daug arogancijos ir akių vartymo.

Reklama

Jos nė nesiruošė nustoti daryti to, kas joms patinka. Jos žinojo, kad didelės bausmės jos negaus. Tačiau visa demonstracija buvo su visai kitu tikslu. Valytojas kreipėsi į mokines norėdamas paaiškinti, kokias pasekmes jų veiksmai daro jo darbui.

Reklama

“Kasdien praleidžiu ištisas valandas valydamas šiuos lūpdažiais išteptus veidrodžius. Tai yra nereikalinga užduotis, vietoj kurios aš atlikčiau kitus, reikiamus darbus. Dabar noriu jums pademonstruoti, kaip man tenka tai daryti kiekvieną dieną.”

Vyras paėmė savo stiklų valytuvą ir pasuko link tualeto kabinos. Įmerkęs šluostę į klozetą jis grįžo prie veidrodžio ir pradėjo jį plauti. “Tą man tenka daryti kiekvieną dieną”. 

Tikriausiai nereikia aiškinti, kad mergaičių veiduose buvo šokas. Daugiau toje mokykloje tokių incidentų nebuvo, nes niekas nebenorėjo bučiuoti veidrodžių, plautų su vandeniu iš klozeto. 

Reklama