Skip to main content

Kilni moteris atidavė savo picą benamiui vyrui, tačiau po kelių dienų ji neteko žado sužinojusi, kas buvo tas vyras

Turbūt daugelis yra pasvajoję apie susitikimą su savo mylimu aktoriumi ir aktore. Vieniems žmonėms nusišypso sėkmė ir pavyksta tai padaryti, o kiti po tokio susitikimo tampa žinomais visame pasaulyje…

Reklama

Prieš septynis metus prancūzė Karine Valnais Gombeau kartu su artimaisiais lankėsi svajonių mieste Niujorke. Šeima nusipirko picą ir nusprendė likusią dienos dalį skirti tyrinėjant miesto centrinį parką. Tačiau tada moteris pamatė tai, kas sujaudino jos širdį…

Karine pamatė benamį vyrą, kuris ieškojo vertingų daiktų šiukšliadėžėje. Nieko nelaukusi moteris priėjo benamio ir atidavė jam pusę savo picos. Ji netgi atsiprašė už tai, kad maistas šiek tiek pravėsęs.

“Jis pasiteiravo, ką turiu krepšyje. Pabandžiau atsakyti anglų kalba, tačiau pusė žodžių nuskambėjo prancūziškai. Atsiprašiau, kad pica buvo šiek tiek pravėsusi, o jis atsakė: “Ačiū, telaimina tave Dievas“ – tos dienos įvykius prisimena Karine.

Reklama

Geraširdė moteris net nenutuokė, kas iš tiesų yra šis vyras. Tik praėjus kelioms dienoms viešbučio darbuotojai padavė Karine laikraštį, kuriame buvo aprašytas jos gražus poelgis.

Paaiškėjo, kad šis benamis yra visiems puikiai pažįstamas aktorius Richard Gere. Tuo metu vyras filmavosi filme “Minutės pertraukėlė protui“, kur jam teko atlikti benamio vaidmenį.

Prieš daug metų Karine žavėjosi vyro aktoriniais sugebėjimais filme “Graži moteris“, o dabar jai pavyko sutikti savo herojų!

Reklama

“Tei neįtikėtina… Net sunku pagalvoti, kad gyvenime gali pasitaikyti toks atsitiktinumas“ – sako Karine.

Moteris pridūrė, kad Richard Gere yra labai gražus vyras pagal savo amžių.

Patį aktorių sujaudino neįtikėtinas Karine gerumas.

“Žinai, ji buvo tarsi angelas“ – filmo režisieriui pasakė Richard Gere.

Ši istorija tokia nuostabi, kad net ir praėjus septyniems metams, būtų nuodėmė jos neprisiminti. Žinomas aktorius, kaip ir visa filmavimo grupė, dar ilgai atsimins šią gražią akimirką…

Reklama